Aktualności

Zielono mi! Miasteczko Leszka zaprasza!

2018-08-03 16:00:00

 

Miasteczko w mieście? Czemu nie! Rzeczy z pozoru niemożliwe u nas są na wyciągnięcie ręki! A z Leszkiem Chmielewskim z wielką przyjemnością przybijamy piątkę i odpalamy zielone światło na świetną zabawę!

 

Wejść do miasteczka bardzo łatwo. Nie będziesz jednak już chciał z niego wyjść. Przechodząc przez „wrota” czujemy się trochę, jak w strefie marzeń – pełnej zabawy, radości, uśmiechu i życzliwych ludzi. Taki wymarzony plac zabaw bez podróży w czasie. Zobaczcie, co czeka na Was w zielonym miasteczku Leszka!

 

Strefa Lecha i ekologiczny skuter, fot. Michał Kwaśniewski

 

BĄDŹ EKO!

 

Stawiamy na recycling, upcycling i nie marnotrawstwo. Zabierz swoich znajomych do Kuźni Talentów, gdzie spędzicie czas kreatywnie. Będziecie mogli przygotować m.in. narzędzia, instrumenty, plecione torby i biżuterię. Przygotowaliśmy jeszcze dla Was inne niespodzianki. Jakie? Sprawdźcie sami! Podpowiemy - goście, goście, goście!

 

Pamiętajcie – gramy na ZARAZ BĘDZIE CZYSTO! Przynieście surowce wtórne i wymieńcie je na ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki.

 

Leszek Chmielewski lubi porządek, dlatego dla największego czyściocha, który przyniesie najwięcej surowców czeka ekologiczny skuter! W jakim mieście zaparkuje po raz pierwszy? Wszystko zależy od Ciebie! 

 

Regulamin akcji znajdziesz tutaj

  

 

SCENA LECHA

 

Śpiewać każdy może, czasem lepiej, a czasem gorzej. Ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi... czy Jerzy Stuhr wymyślił Karaoke?

Próbowaliście swoich sił wokalnych? Jeśli nie, to koniecznie odwiedźcie strefę, gdzie codziennie w godz. 11:00-17:00 czekają na Ciebie gorące mikrofony.

A po 17:00 czekają na Was koncerty. Zostańcie koniecznie! Uwaga! Ci co śpiewali wcześniej karaoke poczują się jak prawdziwy support!

 

Czwartek:

17:20 – 18:20 – Wiewiórka na drzewie.

19:10 – 20:10 – Wszyscy byliśmy harcerzami

21:00 – 22:00 – Dream Atlas

 

Piątek:

17:20 – 18:20 – Horrorscope

19:10 – 20:10 – St. James Hotel

21:00 – 22:00 – Opus Magnum

 

Sobota:

17:20 – 18:20 – Agata Karczewska

19:10 – 20:10 – Two Timer

21:00 – 22:00 – Zenek

 

 

 

TWISTER

 

Kto się zaplątał w tę grę? Teraz macie okazję spróbować swoich sił na ogromnej macie. Zabierzcie paczkę przyjaciół i wskoczcie na wyższy level wygibasów. Czekamy codziennie od 10:00 do 18:00.

Jesteście już rozgrzani? Świetnie! To teraz może secik siatkówki plażowej? Zanurzcie stopy w gorący piasek!

 

 

 Maciek Sieradzky i warsztaty plecenia toreb, fot. Paweł Owczarczyk

 

CZAS NA ODPOCZYNEK

 

Zapraszamy do Strefy Chillout – będzie biesiadnie. Znajdziecie tu ogromne stoły, leżaczki, parasole oraz strefę sprzedażową. Po drodze będziecie mogli przejść przez orzeźwiającą mgiełkę i zafarbować swoje włosy kolorem nadziei. Nie zapomnijcie też wejść na nasz widokowy taras, gdzie będziecie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

 

 

SPRAWDŹ PROMILE!

 

Pamiętaj, za rok chcemy Cię znowu zobaczyć! Dlatego Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Sprawdź, gdzie są wszystkie Strefy Sprawdź Promile.

 

 

BAW SIĘ, A BĘDZIE CI DANE!

 

Chmielewski lubi radość, głośny śmiech, a najbardziej pragnie mieć przyjaciół!

Każdy, kto nie potrafi ustać w miejscu może zdobywać Walutę Leszka, którą będzie mógł wymienić na atrakcyjne gadżety lub skorzystać z dodatkowych atrakcji. Bierz udział w konkursach, dostarczaj odpady i Sprawdzaj Promile! I najważniejsze - chłoń szczęście! Czekamy na Ciebie!

 

 

(Syla) 

POKAŻ PODOBNE
ZOBACZ TEŻ