ARCHIWUM
2018-06-20 12:58:17

Społeczeństwo na Akademii Sztuk Przepięknych

Zapraszamy Was serdecznie do Wioski Wielu Kultur na ASP. Sprawdźcie, kogo będziecie mogli tam spotkać!
2018-06-20 11:46:35

Strefa dla dzieci na Festiwalu Pol'and'Rock

Na Festiwalu dbamy również o najmłodszych! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy dla najmłodszych festiwalowiczów!
2018-06-20 11:19:37

Hand Made na Pol'and'Rock

Sprawdźcie, co własnoręcznie możecie wykonać na Najpiękniejszym Festiwalu Świata.
2018-06-20 10:31:11

Zwierzęta na Akademii Sztuk Przepięknych

Na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych będziecie mogli znaleźć stowarzyszenie, które opowiedzą Wam o prawach zwierząt. Sprawdźcie, z kim będziecie mogli się spotkać!
2018-06-19 14:34:15

Sprawdźcie, co czeka Was w namiocie warsztatowym na ASP!

Mamy dla Was informacje o kolejnych organizacjach, którzy przygotują dla Was wspaniałe warsztaty. O czym będą? Zobaczcie sami!
2018-06-19 13:12:29

Joga i Falun Dafa na Akademii Sztuk Przepięknych

Ponownie na Festiwalu Pol'and'Rock będziecie mogli wziąć udział w aktywnościach, które przygotują dla Was Simplife Joga oraz Polskie Stowarzyszenie Falun Dafa. Zobacz, co tym razem przygotowali.
2018-06-19 12:33:33

Naukowo i fantastycznie na ASP

Na wzgórzu Akademii Sztuk Przepięknych czeka na Was wiele atrakcji, wśród nich spotkania i warsztaty. Zobacz, co przygotowali dla Was w swoich strefach różne organizacje.
2018-06-19 11:34:31

Warsztaty Dredowe na wzgórzu ASP

Zapraszamy serdecznie miłośników dredów, i nie tylko, na Warsztaty Dredowe!
2018-06-18 21:30:00

Komediowy Spektakl Hipnozy na ASP!

W tym roku na wszystkich uczestników Najpiękniejszego Festiwalu Świata czeka Komediowy Spektakl Hipnozy w wykonaniu Artura Makieła! Być może zastanawiacie się czy hipnoza jest prawdziwa? Przyjdźcie i przekonajcie się sami!
2018-06-18 21:30:00

Filmowa historia Jerzego Górskiego na ASP!

"Najlepszy" - nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” - Łukasza Palkowskiego, opowiadający historię Jerzego Górskiego zostanie wyemitowany w Dużym Namiocie ASP!
2018-06-18 16:33:04

Podwyższone ryzyko? Złożyliśmy wniosek!

W minionym tygodniu Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy złożyła wniosek o zaopiniowanie przez policję planu zabezpieczenia 24. Pol’and’Rock Festival, organizowanego w Kostrzynie nad Odrą w dniach 2-4 sierpnia 2018 roku
2018-06-18 15:44:01

Janusz Gołąb kolejnym gościem ASP!

Janusz Gołąb - alpinista, himalaista, taternik oraz pierwszy zimowy zdobywca ośmiotysięcznika Gaszerbrum I. Członek zimowej wyprawy na K2 z 2018 roku jest kolejnym gościem tegorocznej Akademii Sztuk Przepięknych!
2018-06-18 14:40:11

Stand-up na Pol'and'Rock Festival

Mariusz Kałamaga, Rafał Rutek Rutkowski, Tomasz Boras Borkowski, Adam Van Bendler doprowadzą Was do łez. Czyli tradycyjny już stand-up po raz kolejny na Akademii Sztuk Przepięknych!
2018-06-18 14:34:03

Judas Priest na Pol'and'Rock Festival

Nadszedł czas na ogłoszenie, na które wielu fanów ciężkiej muzyki czekało z zapartym tchem. Światowa gwiazda heavy metalu zagra na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
2018-06-15 11:12:58

Zdrowie na ASP

Akademia Sztuk Przepięknych to między innymi szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym roku na ASP będą obecne organizacje, które zajmują się tematyką prozdrowotną. Sprawdźcie z jakimi organizacjami będziecie mieli okazję się spotkać!
2018-06-12 16:13:31

Już za 50 dni Pol'and'Rock Festival!

Kolejna edycja Najpiękniejszego Festiwalu Świata coraz bliżej. Sprawdźcie jak już teraz przygotować się do wyjazdu na kostrzyńskie pole! Przygotowaliśmy dla was mnóstwo treści, które nie tylko pomogą Wam w zaplanowaniu waszego wyjazdu, ale również już teraz pozwolą Wam poczuć atmosferę Pol'and'Rock Festival!


Czekaj - trwa pobieranie treści

ZOBACZ TEŻ