Aktualności

Znamy daty koncertów w ramach Eliminacji do 26. Pol'and'Rock

2020-02-11 12:42:05

 

Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Już jutro jurorzy wyłonią wykonawców, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach półfinałowych koncertów na żywo. Tymczasem podajemy daty koncertów, podczas których wybrani wykonawcy zaprezentują się wiosną we Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku i Łodzi. 

 

Płyty, a następnie także koncerty na żywo, oceniać będzie Jury w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.
• • • Harmonogram koncertów w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival • • •

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA WE WROCŁAWIU

 

 

 

  • 18 kwietnia - koncert półfinałowy w Gdańsku (Stary Maneż)

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W GDAŃSKU

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W BIAŁYMSTOKU

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W ŁODZI

 

 


W czasie koncertów, poza uczestnikami eliminacji, publiczność będzie mogła usłyszeć również gwiazdy i gości specjalnych, m.in. zespół ØRGANEK (Wrocław), Sidneya Polak (Gdańsk), Farben Lehre (Białystok). Wstęp na wszystkie koncerty, tradycyjnie, wolny!

 

 

Zobacz zgłoszone zespoły

 

 

Publiczność Eliminacji do 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

 

To już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie - występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 

 

Więcej o Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival

 

 

 

(Ola Rutkowska, AS) 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-17 10:00:00

Złoty Bączek 2020 - notowanie 9

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

2020-01-27 20:24:00

While She Sleeps na Pol’and’Rock Festival!

Na #PolAndRock2020 witamy brytyjską kapelę metalcore’ową While She Sleeps! While She Sleeps będzie kontynuować tradycję innowacyjnych kapel metalowych występujących na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

2020-02-11 12:42:05

Znamy daty koncertów w ramach Eliminacji do 26. Pol'and'Rock

Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Znamy już daty koncertów, podczas których wybrani wykonawcy zaprezentują się wiosną we Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku i Łodzi.

ZOBACZ TEŻ