Aktualności

Znamy daty koncertów w ramach Eliminacji do 26. Pol'and'Rock

2020-02-11 12:42:05

 

Powoli dobiega końca pierwszy etap Eliminacji do Pol'and'Rock Festival. Już jutro jurorzy wyłonią wykonawców, którzy zyskają możliwość zaprezentowania się w ramach półfinałowych koncertów na żywo. Tymczasem podajemy daty koncertów, podczas których wybrani wykonawcy zaprezentują się wiosną we Wrocławiu, Gdańsku, Białymstoku i Łodzi. 

 

Płyty, a następnie także koncerty na żywo, oceniać będzie Jury w składzie: Jurek Owsiak, Andrzej Puczyński, Kuba Płucisz, Tomasz „Kasprol” Kasprzyk, Piotr „Dziki” Chancewicz i Krzysztof Dobies.
• • • Harmonogram koncertów w ramach Eliminacji do Pol'and'Rock Festival • • •

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA WE WROCŁAWIU

 

 

 

  • 18 kwietnia - koncert półfinałowy w Gdańsku (Stary Maneż)

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W GDAŃSKU

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W BIAŁYMSTOKU

 

 

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W ŁODZI

 

 


W czasie koncertów, poza uczestnikami eliminacji, publiczność będzie mogła usłyszeć również gwiazdy i gości specjalnych, m.in. zespół ØRGANEK (Wrocław), Sidneya Polak (Gdańsk), Farben Lehre (Białystok). Wstęp na wszystkie koncerty, tradycyjnie, wolny!

 

 

Zobacz zgłoszone zespoły

 

 

Publiczność Eliminacji do 25. Pol'and'Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski

 

 

To już 12. edycja Eliminacji, dających zespołom z całego świata możliwość występu na Pol’and’Rock Festival. Rokrocznie, z setek wykonawców, którzy nadeślą swoje płyty, jurorzy wybierają najlepszych, kwalifikując ich do jednego z koncertów półfinałowych. Występ na żywo dla niektórych z nich staje się przepustką do wielkiego finału, a wreszcie - występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata, którego najbliższa, 26. edycja odbędzie się w dniach 30 lipca – 1 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą.

 

 

Więcej o Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival

 

 

 

(Ola Rutkowska, AS) 

POKAŻ PODOBNE
2020-04-27 20:10:00

Do Przyjaciół Najpiękniejszego Festiwalu Świata

Kochani! Znacie nas i wiecie, że łatwo się nie poddajemy. Żadne wichury, żadne burze, żadne nagłe wiatry i trzęsienia ziemi nie odbiorą nam energii, z jaką tworzymy Najpiękniejszy Festiwal Świata.

2020-03-30 20:00:00

Rise of the Northstar na Pol'and'Rock Festival

Fenomenalna francuska kapela grająca crossover metal zawładnie Dużą Sceną tegorocznego Pol’and’Rock Festival. Publiczność Najpiękniejszego Festiwalu Świata będzie miała okazję doświadczyć niesamowitego połączenia metalu, hip-hopu i hardcore w stylistyce zaczerpniętej z japońskiej mangi.

2020-03-17 14:43:30

Dzień świętego Patryka z Najpiękniejszym Festiwalem Świata

Dziś celebrujemy wszystko co irlandzkie, więc zapraszamy Was abyście razem z nami skosztowali folkowych dźwięków prosto z Najpiękniejszego Festiwalu Świata! Przygotowaliśmy dla Was kilka naszych ulubionych kawałków zainspirowanych irlandzkimi tradycjami - usiądźcie wygodnie i posłuchajcie!

ZOBACZ TEŻ