Aktualności

Zobacz co wydaliśmy tej jesieni

2019-12-06 15:53:08

 

Jubileuszowy Pol'and'Rock Festival 2019 za nami. Tegorocznej jesieni ukazały się, aż 4 nowe wydawnictwa, dostępne w sprzedaży m.in. na SiemaShop.pl. Już od listopada możecie nabyć w przedsprzedaży zapisy porywających koncertów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni, a od dziś także premierowy box: CD + DVD "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock".

 

 

 

 

KUP CD+DVD Agnieszki Chylińskiej

 

 fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Łydki Grubasa

 

fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Dubioza Kolektiv

 

fot. Anna Migda

 

 

 

 

KUP CD+DVD Kwiatu Jabłoni

 

fot. Bartek Muracki

 

 

Poczuj festiwalowy klimat w wyjątkowych aranżacjach muzycznych. Złap luz! Słuchaj i oglądaj ulubione koncerty z Pol'and'Rock w domu z rodziną lub przyjaciółmi. Kup koncertowe krążki i ciesz się festiwalowym klimatem cały rok! 

 

Zobacz wszystkie koncertowe krążki
dostępne w SiemaShop.pl

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-02 11:35:19

Tajemnicza BOKKA na Pol'and'Rock Online

Najbardziej enigmatyczny zespół na polskiej scenie muzycznej wystąpi na wyjątkowej edycji Pol’and’Rock Festival 2020. Zamaskowana kapela zagra na Najpiękniejszej Domówce Świata, czyli na internetowej edycji festiwalu.

2020-06-22 20:30:00

Punkowa grupa rozweselająca na Pol’and’Rock Festival Online

To kapela pełna energii, humoru i chęci do dobrej zabawy. Ja Mmm Chyba Ściebie zagrają na Najpiękniejszej Domówce Świata, czyli na internetowej edycji Pol’and’Rock Festival. Ich występ w festiwalowym studio będzie transmitowany na żywo, między innymi, na stronie Pol’and’Rock Festival na Facebooku i na profilu Kręcioła.TV na YouTube.  

2020-07-06 15:35:29

Muzykujący radiowcy na Najpiękniejszej Domówce Świata

Poparzeni Kawą Trzy to kapela złożona ze znanych i lubianych polskich radiowców, którzy grają żywiołową mieszankę muzyki rockowej i popowej, okraszoną sporą dozą ska. Teksty ich piosenek to prześmiewczy, ironiczny komentarz życia społecznego i politycznego w Polsce.

ZOBACZ TEŻ