Aktualności

Zobacz co wydaliśmy tej jesieni

2019-12-06 15:53:08

 

Jubileuszowy Pol'and'Rock Festival 2019 za nami. Tegorocznej jesieni ukazały się, aż 4 nowe wydawnictwa, dostępne w sprzedaży m.in. na SiemaShop.pl. Już od listopada możecie nabyć w przedsprzedaży zapisy porywających koncertów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni, a od dziś także premierowy box: CD + DVD "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock".

 

 

 

 

KUP CD+DVD Agnieszki Chylińskiej

 

 fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Łydki Grubasa

 

fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Dubioza Kolektiv

 

fot. Anna Migda

 

 

 

 

KUP CD+DVD Kwiatu Jabłoni

 

fot. Bartek Muracki

 

 

Poczuj festiwalowy klimat w wyjątkowych aranżacjach muzycznych. Złap luz! Słuchaj i oglądaj ulubione koncerty z Pol'and'Rock w domu z rodziną lub przyjaciółmi. Kup koncertowe krążki i ciesz się festiwalowym klimatem cały rok! 

 

Zobacz wszystkie koncertowe krążki
dostępne w SiemaShop.pl

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2021-07-09 12:27:06

Wyjątkowe wydawnictwo Acid Drinkers już w sprzedaży

Dziś swoją premierę mają wyjątkowe krążki z zapisem koncertów Acid Drinkers - niekwestionowanych ulubieńców polandrockowej publiczności. Na ten box fani Najpiękniejszego Festiwalu Świata czekali naprawdę długo - dwa koncerty z udziałem gości, covery i kultowe kawałki zespołu oraz dodatki specjalne.

2021-07-12 19:49:28

Koncert Łydki Grubasa na Pol'and'Rock Festival

Koncert Łydki Grubasa na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ucieszy fanów rockowego grania okraszonego sarkazmem i humorem, którym charakteryzuje się olsztyński kwintet. Zespół to laureat nagrody Złotego Bączka, przyznawanej przez festiwalową publiczność.

2021-08-19 17:10:08

Muzyka z 27. Pol’and’Rock Festival na dłużej

Chociaż Najpiękniejszy Festiwal Świata już za nami, to nadal możemy czuć tę wyjątkową atmosferę np. dzięki słuchaniu muzyki z wydarzenia. Na kanale KręciołaTV na YouTubie pojawia się coraz więcej utworów z Dużej Sceny oraz Nocnej Sceny ASP, a w Siemashop znaleźć można koncertowe wydawnictwa!

ZOBACZ TEŻ