Aktualności

Zobacz co wydaliśmy tej jesieni

2019-12-06 15:53:08

 

Jubileuszowy Pol'and'Rock Festival 2019 za nami. Tegorocznej jesieni ukazały się, aż 4 nowe wydawnictwa, dostępne w sprzedaży m.in. na SiemaShop.pl. Już od listopada możecie nabyć w przedsprzedaży zapisy porywających koncertów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni, a od dziś także premierowy box: CD + DVD "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock".

 

 

 

 

KUP CD+DVD Agnieszki Chylińskiej

 

 fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Łydki Grubasa

 

fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Dubioza Kolektiv

 

fot. Anna Migda

 

 

 

 

KUP CD+DVD Kwiatu Jabłoni

 

fot. Bartek Muracki

 

 

Poczuj festiwalowy klimat w wyjątkowych aranżacjach muzycznych. Złap luz! Słuchaj i oglądaj ulubione koncerty z Pol'and'Rock w domu z rodziną lub przyjaciółmi. Kup koncertowe krążki i ciesz się festiwalowym klimatem cały rok! 

 

Zobacz wszystkie koncertowe krążki
dostępne w SiemaShop.pl

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-01-20 16:57:38

King Gizzard & The Lizard Wizard na Pol'and'Rock Festival

Wchodzimy w nowy rok z kolejnym kosmicznym ogłoszeniem muzycznym. Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra australijska kapela King Gizzard & The Lizard Wizard.

2020-01-11 18:49:16

Pol'and'Rock jako podziękowanie za Finał WOŚP

Najpiękniejszy Festiwal Świata to podziękowanie za Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty też możesz wesprzeć cele Fundacji podczas spotkania w Kostrzynie nad Odrą. Sprawdź jak!

2020-01-23 10:57:54

Złoty Bączek 2020 - notowanie 5

Złoty Bączek to nagroda publiczności dla najlepszego zespołu występującego na scenie Pol’and’Rock Festival. W Plebiscycie Złotego Bączka biorą udział wszystkie zespoły, które wystąpiły na Dużej i Małej Scenie Festiwalu oraz Scenie ASP.

ZOBACZ TEŻ