Aktualności

Zobacz co wydaliśmy tej jesieni

2019-12-06 15:53:08

 

Jubileuszowy Pol'and'Rock Festival 2019 za nami. Tegorocznej jesieni ukazały się, aż 4 nowe wydawnictwa, dostępne w sprzedaży m.in. na SiemaShop.pl. Już od listopada możecie nabyć w przedsprzedaży zapisy porywających koncertów Łydki Grubasa, Dubiozy Kolektiv i Kwiatu Jabłoni, a od dziś także premierowy box: CD + DVD "25 lat Agnieszki Chylińskiej i Pol'and'Rock".

 

 

 

 

KUP CD+DVD Agnieszki Chylińskiej

 

 fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Łydki Grubasa

 

fot. Damian Mekal

 

 

 

 

KUP CD+DVD Dubioza Kolektiv

 

fot. Anna Migda

 

 

 

 

KUP CD+DVD Kwiatu Jabłoni

 

fot. Bartek Muracki

 

 

Poczuj festiwalowy klimat w wyjątkowych aranżacjach muzycznych. Złap luz! Słuchaj i oglądaj ulubione koncerty z Pol'and'Rock w domu z rodziną lub przyjaciółmi. Kup koncertowe krążki i ciesz się festiwalowym klimatem cały rok! 

 

Zobacz wszystkie koncertowe krążki
dostępne w SiemaShop.pl

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-02-10 20:10:00

ØRGANEK wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata!

ØRGANEK wraca na Najpiękniejszy Festiwal Świata! Publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata dali się poznać jako uczestnicy Eliminacji do 21. edycji festiwalu, które przeszli zresztą brawurowo, gwarantując sobie występ na Dużej Scenie.

2020-02-03 10:41:30

Łydka Grubasa - premiera płyty winylowej

Już dzisiaj możesz nabyć winyl, który przypomni Ci wspaniałe, festiwalowe emocje! Wydaliśmy dla Was wyjątkowy występ Łydki Grubasa, którego brzmienie wpędzi każdego w dobre samopoczucie i doda energii.

2020-02-03 14:15:06

Clutch na Pol'and'Rock Festival!

Na Dużej Scenie tegorocznego Pol’and’Rock Festival zagrają weterani hard rockowego grania – kapela Clutch. Brzmienie kapeli przepełnione jest poczuciem wolności, swobodnie łączącej różne konwencje i inspiracje muzyczne. Clutch doskonale pasuje do eklektycznego line-upu Najpiękniejszego Festiwalu Świata.

ZOBACZ TEŻ