Aktualności

Zobacz mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

2022-07-13 10:42:26

 

Już tylko 20 dni dzieli nas od oficjalnego rozpoczęcia tegorocznej edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Spragnieni festiwalowej atmosfery uczestnicy nie mogli się już doczekać, ale nareszcie jest - przedstawiamy Wam mapę 28. Pol'and'Rock Festival!

 

 Wersja do pobrania -> pdf i jpg

 

Powierzchnia terenu tegorocznego Festiwalu to około 205 hektarów. Festiwalowe pole namiotowe przeznaczone dla uczestników jest bezpłatne i ogólnodostępne (wyjątek stanowi Rock Camp, czyli płatne pole namiotowe z dodatkowymi udogodnieniami, dla chętnych).

Ważnymi punktami Festiwalu będą oczywiście Duża Scena i Mała Scena (która w tym roku znajdować się będzie w Namiocie Akademii Sztuk Przepięknych), festiwalowy sklep Lidla, strefy partnerów Festiwalu, czy pasaż handlowy.

 

Festiwalowe pole fot. Marcin Michoń

 

Od kiedy zapraszamy Was na festiwalowe pole?

Na teren festiwalowego pola na Lotnisku Czaplinek-Broczyno zapraszamy Was od wtorku, 2 sierpnia, od godziny 12:00. Parkingi obok terenu Festiwalu będą funkcjonowały już od wtorkowego poranka. Jeśli wykupiliście miejsce na dodatkowym polu namiotowym z udogodnieniami Rock Camp, pamiętajcie, że rusza dopiero od środy od 9:00. Prosimy Was o opuszczenie terenu festiwalowego pola do 12:00 w niedzielę, 7 sierpnia. 

 

Zaraz Będzie Czysto

Na terenie festiwalowego pola będzie 51 kontenerów na śmieci. Worki na śmieci będą rozdawane przez wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Zachęcamy wszystkich uczestników Festiwalu do włączenia się w akcję Zaraz Będzie Czysto i dbanie o teren 28. Pol'and'Rock Festival - sprzątanie po sobie śmieci, zabranie ze sobą wszystkich rzeczy, które się przywiezie oraz oszczędzanie wody.

 

Dbajcie o siebie i innych!

Pamiętajcie, że na Festiwalu zawsze możecie liczyć na pomoc wolontariuszy Pokojowego Patrolu. To oni udzielą Wam informacji i postarają się pomóc w każdej trudnej sytuacji, jaka może Was spotkać na Festiwalu. Oprócz wolontariuszy w czerwonych koszulkach z napisem Pokojowy Patrol, będziecie mogli również spotkać Medyczny Patrol (jeśli będziecie potrzebować ich pomocy - na terenie Festiwalu znajdować się będą 3 punkty medyczne - obok Dużej Sceny, obok Namiotu ASP oraz przy pasażu handlowym) oraz służbę porządkową - Patrol w niebieskich koszulkach. 

Jeśli przyjeżdżacie na Najpiękniejszy Festiwal Świata z dzieckiem, pamiętajcie, żeby jak najszybciej założyć mu na rękę opaskę z Waszym numerem telefonu. Opaski znajdziecie w 2 puntakch - w namiocie warsztatowym oraz w punkcie informacyjnym w namiocie Programu Edukacyjnego "Ratujemy i Uczymy Ratować" przy pasażu handlowym. W tych punktach będziecie mogli również znaleźć słuchawki wyciszające dla dzieci. 

 

Te i inne ważne informacje dotyczące festiwalowego pola oraz tego, jak dobrze i bezpiecznie bawić się na 28. Pol'and'Rock Festival znajdziecie również w informatorze, który oprócz wersji online na naszej stronie internetowej, będzie również dostępny w fizycznej formie w punkcie informacyjnym na festiwalowym polu.

 

POKAŻ PODOBNE
2022-09-21 15:15:00

Już jest czysto! Podsumowanie akcji Zaraz Będzie Czysto

Zadbanie o festiwalowe pole jest dla nas bardzo ważne. Po raz kolejny na Najpiękniejszym Festiwalu Świata zaprosiliśmy festiwalowiczów do akcji Zaraz Będzie Czysto - zobaczcie, jak akcja wyglądała w tym roku i jakie ekologiczne rozwiązania były obecne na 28. Pol'and'Rock Festival.

2022-10-25 10:32:12

Jak układają się głosy w plebiscycie Złotego Bączka?

Aktualnie trwający plebiscyt Złotego Bączka, czyli naszej nagrody publiczności, wystartował 7 października. Od tamtego czasu łącznie oddaliście 6 390 głosów na zespoły, które według Was zagrały najlepiej i powinny wystąpić na Najpiękniejszym Festiwalu Świata ponownie.

2022-10-14 14:05:00

Wróć do tegorocznych spotkań ASP!

Akademia Sztuk Przepięknych to wyjątkowe miejsce, gdzie rokrocznie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata odbywają się ważne rozmowy i spotkania. Zapraszamy do ponownego wysłuchania tegorocznych spotkań - w jesienne weekendy na kanale KręciołaTV na YouTubie!

ZOBACZ TEŻ