Aktualności

Zobacz woodstockowe koncerty zespołów z Eliminacji

2017-11-03 13:56:00

 

Na 23. Przystanku Woodstock wystąpiło 17 zespołów, które zwyciężyły w tegorocznych woodstockowych EliminacjachByli to: Nocny KochanekElenor GrayYankeeChorzyKoloryHengeloThe SixpounderFish Face, Cox&Vox, Projekt Parabelum, SetheistDe IndigoHot WaterTed NemethPortfingerSeven on Seven oraz IDIO & IDIO. Posłuchajcie jak zabrzmiały ich hity na grane na Dużej i Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

Nocnego Kochanka chyba nikomu nie trzeba przedstawiać? Utwór "Andrzeju" śpiewały razem z nimi tysiące Woodstockowiczów!

 

 

 

Zespół Hengelo powstał pod koniec 2015 roku w Katowicach. Pięć osób, każda z innego muzycznego świata i z innym bagażem doświadczeń, które spotkały się, żeby zacząć zupełnie nowy rozdział. Jak im to wyszło? Oceńcie sami!

 

 

 

Zespół The Sixpounder dosłownie wgniótł w ziemię publiczność zgromadzoną na koncercie Eliminacji do Przystanku Woodstock i głosami jurorów otrzymali zaproszenie na Małą Scenę. Oto fragment ich występu!

 

 

 

Yankee na Małą Scenę 23. Przystanku Woodstock zaprosił gościa, którego na pewno dobrze znacie! Poznaliście go? 

 

 

 

Czeski Projekt Parabelum rozpoczął drugi dzień koncertów na Dużej Scenie. Grupa, która powstała w 2001 roku, przyjechała na Przystanek Woodstock, aby zaprezentować swoje największe utwory. Posłuchajcie jednego z nich!

 

 

 

Annisokay to pięcioosobowy skład z Niemiec, który tak spodobał się jurorom Eliminacji, że od razu po przesłuchaniu ich płyty zaprosili ich na woodstockową scenę! Ich muzyczny dorobek to świetny przepis na interesującą, nowoczesną muzykę, która łączy w sobie potężną linię melodyczną z agresywnym, mocnym wokalem.

 

 

Kolejne koncerty opublikujemy już niebawem!

 

Koncert Nocnego Kochanka podczas Eliminacji do Przystanku Woodstock, fot. Anna Migda

POKAŻ PODOBNE
2020-03-09 20:05:00

„30 lat jak jeden koncert…” - Raz Dwa Trzy ponownie na Pol’and’Rock Festival

Jeden z najbardziej nietuzinkowych zespołów polskiej sceny muzycznej ponownie zagra dla publiczności Pol’and’Rock Festival i to w roku, w którym świętuje 30-lecie swojego istnienia. Raz Dwa Trzy na Dużej Scenie pojawi się 30 lipca o godz. 19:50.

2020-02-17 20:00:00

Tagada Jones na Pol'and'Rock Festival

Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra hardcorowa formacja Tagada Jones. Francuski zespół ma na koncie 25 lat bezkompromisowego grania, czyli ponad 1950 występów na scenach w 32 państwach i 9 świetnie przyjętych przez krytyków i fanów punka albumów. Tagada Jones to jedyna francuskojęzyczna kapela punkowa koncertująca na całym świecie.

2020-01-20 16:57:38

King Gizzard & The Lizard Wizard na Pol'and'Rock Festival

Wchodzimy w nowy rok z kolejnym kosmicznym ogłoszeniem muzycznym. Na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zagra australijska kapela King Gizzard & The Lizard Wizard.

ZOBACZ TEŻ