Aktualności

Zobaczcie, co mBank przygotował na Pol'and'Rock!

2018-08-04 16:30:58

 

Bank mBank gra po raz pierwszy na Festiwalu Pol'and'Rock. Przygotowali oni dla Was same fajne rzeczy. Jakie? Patrzcie!

 

Fot. Dominik Malik

 

Depozyt

Nie musicie martwić się o najcenniejsze dla Was rzeczy. W strefie mBanku, znajdującym się na pasażu handlowym, znajdziecie depozyt. Możecie zostawić w nim cenne przedmioty. Pamiętajcie jednak, że nie możecie przechowywać tam zakazanych substancji, przedmiotów, których posiadanie jest niezgodne z prawem, regulaminem imprez masowych, w tym festiwalu, żywności i napojów, wyrobów pożarowo niebezpiecznych, produktów leczniczych, fauny i flory, pieniędzy, dokumentów tożsamości oraz innych przedmiotów określonych szczegółowo w regulaminie.

 

Fot. Dominik Malik

 

#mPytanieASP

Nie ma Cię z nami na Festiwalu? Spokojnie! Nic straconego. Koncerty z Dużej i Małej Sceny obejrzeć możesz w transmisjach, tak samo jak spotkania z gośćmi na ASP. Ponadto! Będąc w domu i śledząc nas przez live w internecie, możesz zadawać pytanie gościom na ASP! Jak? To nic trudnego! Wystarczy, że wstawisz swoje pytanie na Instagrama, Facebooka lub Twitterze pisząc, do kogo kierujecie pytanie i oczywiście oznaczając je #mPytanieASP. Pytania od internautów zostaną zadane po pytaniach od Festiwalowiczów.

 

Fot. Lucyna Lewandowska

 

(Strzałka)

POKAŻ PODOBNE
2021-06-21 11:35:00

Festiwalowa karta od mBanku

Już po raz czwarty mBank zagra na Najpiękniejszym Festiwalu Świata - Pol’and’Rock Festival. Podobnie, jak w poprzednich latach, z tej okazji mamy dla Was wyjątkową kartę, zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Pierwszy raz znajdziecie na niej również logo ASP, którego mecenasem jest mBank.

2021-07-28 22:50:49

Zaczęliśmy od śmiechu! 20-lecie Neonówki na Pol'and'Rock Festival

Czy można wyobrazić sobie urodziny spędzone lepiej, niż na Najpiękniejszym Festiwalu Świata? Właśnie tak swoje 20-lecie świętował kabaret Neo-Nówka, który rozpoczął 27. edycję Pol’and’Rock Festival swoim występem na ASP. To było wyjątkowe, pełne śmiechu otwarcie Festiwalu!

2021-07-01 13:25:56

Elżbieta Dzikowska – gość specjalny mBanku na ASP

Elżbieta Dzikowska to nie tylko jedna z najbardziej znanych polskich podróżniczek, ale też historyczka sztuki, sinolożka, reżyserka i operatorka filmowa, skupiająca się na filmach dokumentalnych i podróżniczych. Jest autorką książek, pomysłodawczynią programów telewizyjnych i radiowych oraz organizatorką wielu wystaw sztuki współczesnej.

ZOBACZ TEŻ