Aktualności

Zwycięzca Antyfestu Antyradia zagra na Dużej Scenie

2022-07-12 11:11:56

 

W niedzielę podczas finałowego koncertu został wyłoniony zwycięzca Antyfestu Antyradia 2022 - to podkrakowski zespół Inclusion. W ramach wygranej kapela wystąpi na Dużej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Na scenach Pol'and'Rock Festival grają zarówno wielkie gwiazdy polskiej i ogólnoświatowej sceny muzycznej, ale także zespoły, które dopiero budują swoją rozpoznawalność i pozycję na rynku. Dzięki Eliminacjom oraz Antyfestowi Antyrafia na Najpiękniejszym Festiwalu Świata przed wielką, ale bardzo wdzięczną, publicznością mogą sprawdzić się młode i małe zespoły - być może to właśnie na Pol'and'Rock Festival zdobędą swoich najwierniejszych fanów. 

Finałowy koncert Antyfestu Antyradia odbył się w niedzielę, 10 lipca, na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. W finale brało udział 5 zespołów: podkrakowski Inclusion, Averme z Łodzi, łódzki Crimson Lips, Solum z Dąbrowy Górniczej oraz TainT z Pszczyny. Finaliści zostali wyłonieni w głosowaniu internetowym z 256 zgłoszonych kapel. Gwiazdami wieczoru były zespoły Dezerter, Bruklin (laureat Antyfestu Antyradia 2019) oraz Ørganek, który tak samo jak Inclusion zagra na Dużej Scenie 28 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata. 

Zespół Inclusion zagra na Dużej Scenie 28. Pol'and'Rock Festival w sobotę, 6 sierpnia, rozpoczynając ostatni koncertowy dzień Festiwalu, o godzinie 15:00. 

 

 

Inclusion to podkrakowski zespół grający muzykę z gatunku Alternative Metal, pełen rytmicznych i melodycznych rozwiązań, posiadający na koncie trzy EPki: „Nieśmiertelny”, „Skybound” i ,,Tales of Deliverance”. Grupa zagrała wiele koncertów w Polsce oraz zagranicą. Na początku 2019 roku Inclusion było headlinerem wydarzenia Ruhrcomer Kick-Off Event, który odbył się w Niemczech.

Do sukcesów zespołu należy zaliczyć m.in. zajęcie trzeciego miejsca na czeskim przeglądzie Líheň Festival 2019, otrzymanie statuetki im. Tadeusza Nalepy na Rockowej Nocy 2019 w Rzeszowie, zajęcie drugiego miejsca na Muzycznej Jesieni 2019 w Grodkowie, a także drugiego miejsca wraz z nagrodą publiczności i nagrodą za najlepszy cover podczas Festiwalu Wielki Ogień 2021.

Elementami charakterystycznymi dla twórczości zespołu są emocje oraz energia, która niezmiennie wypełnia koncerty. Inclusion to piątka przyjaciół, których łączy ogromna pasja do muzyki i dobrej zabawy.

POKAŻ PODOBNE
2023-08-08 15:07:26

Poznaliśmy 8. piosenkę miesiąca Festiwalowej Listy Przebojów!

Ósmy miesiąc Festiwalowej Listy Przebojów za nami! Kolejny emocjonujący etap naszej Festiwalowej Listy Przebojów właśnie dobiegł końca, a my z dumą przedstawiamy utwór, który zdobył najwięcej serc w ósmym miesiącu głosowania!

2023-08-03 14:31:08

Pokojowy Patrol bez tajemnic

O nasze bezpieczeństwo dbają profesjonaliści! W tym roku Pokojowy Patrol liczy 730 wolontariuszy, a Medyczny – 195. Wszyscy zwarci i gotowi do pomocy!

2023-08-05 22:24:23

10 najpiękniejszych momentów na 29. Pol’and’Rock Festival

Najpiękniejszy Festiwal Świata dobiega końca. Przeżyjmy raz jeszcze najlepsze momenty z ostatnich trzech dni!

ZOBACZ TEŻ