Zgłoś swój udział w ASP

Twórz z nami Akademię Sztuk Przepięknych

 

Akademia Sztuk Przepięknych na Pol'and'Rock Festiwal (dawniej Przystanek Woodstock) to nie tylko spotkania z niesamowitymi gośćmi, ale także liczne warsztaty.


Zajęcia związane ze sztuką to możliwość spróbowania swoich sił w różnych jej dziedzinach. Czynimy to malując, rzeźbiąc, lepiąc z gliny, grając na gitarze czy oglądając filmy. To jednak nie wszystko. ASP to także szereg warsztatów na temat społeczeństwa, zdrowia czy rozwoju osobistego. Gościmy również organizacje, które w przystępny sposób przekazują wiedzę z przedmiotów ścisłych oraz zachęcają do aktywności fizycznej.

 

W tym roku zapraszamy Was na Akademię Sztuk Przepięknych na Lotnisku Czaplinek - Broczyno. Organizacje pozarządowe mogą zgłosić swój udział - chęć organizacji warsztatów - zgodnie z poniższym procesem. Przypominamy Wam o tym, by dokładnie zapoznać się z Regulaminem! 

 

Proces zgłoszeń jest podzielony na dwa etapy:

 

• I etap do 3 czerwca 2022

Zapoznaj się z regulaminem i za pomocą naszej bazy wyślij wstępne zgłoszenie, które zawiera podstawowe dane organizacji, którą reprezentujesz oraz co dla nas najważniejsze propozycję działań w ramach ASP.

Pamiętaj, że kładziemy szczególną uwagę na to, aby warsztaty miały formę zajęć praktycznych, a nie teoretycznych. Warsztaty, dyskusje, ćwiczenia zamiast wykładów i przemówień. 

 

• II etap od 13 do 30 czerwca 2022

Od organizacji, które zostaną do tego etapu zaproszone będziemy wymagali podania dokładnego planu działań na Festiwalu.

 

REGULAMIN WARSZATÓW ASP

 

ZGŁASZAM WARSZTATY ASP

 

 

  Uczestnicy warsztatów. fot. Edyta Kurycka

 

 
ZOBACZ TEŻ