Zgłoś swój udział

Twórz z nami Akademię Sztuk Przepięknych

 

Akademia Sztuk Przepięknych to dyskusje i spotkania ze znanymi i lubianymi, ale również przeróżne warsztaty i możliwość poznania bliżej działania organizacji pozarządowych. Na wzgórzu ASP malujemy, rzeźbimy, lepimy z gliny, gramy na gitarze i oglądamy filmy, ale przede wszystkim rozmawiamy o otaczającym nas świecie.


Jeśli Twoja instytucja lub organizacja chciałaby pokazać się na Akademii Sztuk Przepięknych zachęcamy do odezwania się do nas. 

1. Przeczytaj Regulamin uczestnictwa w Akademii Sztuk Przepięknych 
2.  Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
3. Odeślij nam mailowo formularz zgłoszeniowy na adres [email protected]Termin zgłoszeń mija 7 maja! 
4. Oczekuj od nas odpowiedzi. Jeśli Twoja organizacja zakwalifikowała się do udziału w ASP - do 15 czerwca czekamy od Ciebie na ostateczny program realizowanych przez Was aktywności.  O czym powinieneś pamiętać? 
  • Organizacja biorąca udział w PolAndRock samodzielnie ponosi wszelkie koszty swojego pobytu i uczestnictwa w festiwalu.
  • Stoisko Organizacji będzie czynne w dniach 1-5 sierpnia 2018 w godzinach 10:00 – 20:00. W szczególnych przypadkach godziny otwarcia stoiska mogą być dostosowane indywidualnie.
  • Organizacja nie ma prawa odstępować swojego miejsca innym organizacjom ani współtworzyć stoiska wspólnego z innymi organizacjami bez uprzedniego uzgodnienia tego z Fundacją WOŚP. 
 
 
 

 

 
 
ZOBACZ TEŻ