Zgłoś swój udział

Twórz z nami Akademię Sztuk Przepięknych

 

Akademia Sztuk Przepięknych to dyskusje i spotkania ze znanymi i lubianymi, ale również przeróżne warsztaty i możliwość poznania bliżej działania organizacji pozarządowych. Na wzgórzu ASP malujemy, rzeźbimy, lepimy z gliny, gramy na gitarze i oglądamy filmy, ale przede wszystkim rozmawiamy o otaczającym nas świecie.


Jeśli Twoja instytucja lub organizacja chciałaby pokazać się na Akademii Sztuk Przepięknych zachęcamy do odezwania się do nas. 

1. Przeczytaj Regulamin uczestnictwa w Akademii Sztuk Przepięknych 
2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy w bazie ASP asp.polandrockfestival.pl.Termin zgłoszeń minie 6 maja. 
3. Oczekuj od nas odpowiedzi. Jeśli Twoja organizacja zakwalifikowała się do udziału w ASP - do 14 czerwca czekamy od Ciebie na ostateczny program realizowanych przez Was aktywności.  


O czym powinieneś pamiętać? 
  • Organizacja biorąca udział w Pol'and'Rock Festival samodzielnie ponosi wszelkie koszty swojego pobytu i uczestnictwa w festiwalu.
  • Stoisko Organizacji będzie czynne w dniach 31 lipca - 3 sierpnia 2019 w godzinach 10:00 – 20:00. W szczególnych przypadkach godziny otwarcia stoiska mogą być dostosowane indywidualnie.
  • Organizacja nie ma prawa odstępować swojego miejsca innym organizacjom ani współtworzyć stoiska wspólnego z innymi organizacjami bez uprzedniego uzgodnienia tego z Fundacją WOŚP. 
  • Organizacja nie ma prawa prowadzenia jakichkolwiek zbiórek pieniężnych. 
  • Fundacja wprowadza zakaz organizowania koncertów w ramach strefy Warsztatów ASP.
  • Po zakończeniu Festiwalu Pol’and’Rock Organizacja zobowiązana jest do posprzątania terenu swojej działalności.   
 
 
 

 

 
 
ZOBACZ TEŻ