Eliminacje

Zagranie na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata to marzenie wielu zespołów!

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

 

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Drugi etap to seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

 

Termin wysyłania płyt upłynął 11.02.2019.

 

Laureatów tegorocznych Eliminacji poznamy podczas czterech koncertów na żywo: 

23.03 - Półfinał w Poznaniu, Klub Muzyczny B17 

06.04 - Półfinał we Wrocławiu, A2 - Centrum Koncertowe 

18.05 - Półfinał w Gdańsku, Stary Maneż 

22.06 - Finał w Warszawie, Progresja

 

Zobacz Regulamin projektu "Eliminacje do Festiwalu 25. Pol’and’rock Festival Kostrzyn Nad Odrą 2019”.

 

Cel

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Pol'and'Rock Festival 2019.

Uczestnicy

Aby wziąć udział w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival. Wystarczy wysłać swoją płytę (min. 3 utwory) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje". Termin przesyłania zgłoszeń upłynął 11.02.2019.
Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się zakładce "Zgłoś zespół".

Koncerty na żywo

Zespoły wyłonione w pierwszym etapie Eliminacji otrzymują zaproszenie do udziłu w półfinałowych koncertach w klubach w całej Polsce. Wstęp na koncerty jest wolny! Każdy z zespołów ma 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. O tym, który zespół zostanie zaproszony do zagrania na jednej ze scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata decydują jurorzy.  

Nagrody

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną - koncert na Dużej Scenie festiwalu. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura.
Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

ZOBACZ TEŻ