Eliminacje

Zagranie na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata to marzenie wielu zespołów!

 

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.


Eliminacje do Pol'and'Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Po wybraniu najlepszych zespołów odbywa się seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych. 

 

Zapoznaj się z Regulaminem Eliminacji do Pol'and'Rock Festival 2018

 
 

CEL:

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Pol'and'Rock Festival 2018.


UCZESTNICY:

Każdy zespół może wziąć udział w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival. Wystarczy tylko wysłać płytę zespołu (z minimum 3 utworami) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje". Przyjmowanie płyt na tegoroczną edycję Eliminacji zakończyło się 5 lutego 2018 roku. Terminy zgłoszeń na przyszły rok ogłosimy jesienią 2018 roku. 

Więcej informacji na temat zgłoszeń znajduje się zakładce "Zgłoś zespół".

 


NAGRODY:

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną, czyli koncert na Dużej Scenie Pol'and'Rock Festival. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert, ale przysługuje im zwrot kosztów podróży ustalony w porozumieniu z Organizatorem. Organizatorzy przewidują również zaproszenia dla zespołów na Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.


Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp.z.o.o.


 

Fot. Anna Migda

 

Fot. Damian Jędrzejewski

 

Fot. Damian Jędrzejewski

ZOBACZ TEŻ