Aktualności

Co zmieniło się na lepsze na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?

2019-07-12 15:09:24

 

Wraz z grupą IQS po zeszłorocznym festiwalu zadaliśmy części z Was pytanie - co zmieniło się na lepsze względem lat poprzednich? Zobacz, jakie odpowiedzi padały najczęściej i jakie będą nasze dalsze działania z nimi związane.

 

1. Czystość na Festiwalu 

Najwięcej Festiwalowiczów wspomniało o naszej Akcji Zaraz Będzie Czysto oraz wskazało na to, że na 24. Pol'and'Rock Festival było czyściej niż na poprzednich edycjach.

 

W tym roku kładziemy na to jeszcze większy nacisk - punktów, w których będziecie mogli zostawić śmieci będzie więcej, a ich opróżnianie będzie się odbywało się częściej. Oprócz punktów zrzutu śmieci będą działały też punkty segregacji śmieci oraz skup puszek. 

 

Wchodzicie w to? Zaraz Będzie Czysto!

 

Strefa zrzutu śmieci na 24. Pol'and'Rock Festival fot. Lucyna Lewandowska

 

2. Brak barierek przed Dużą Sceną 

Kolejnym elementem, który zwrócił Waszą uwagę był brak barierek przed Dużą Sceną. Na szczęście udało nam się je pożegnać! Mamy nadzieję, że na dobre.

 

Prosimy Was jednak, żebyście pamiętali, że teren przed Dużą Sceną to jedna z 5 impreza masowych na naszym Festiwalu - nie wnoście tam więc alkoholu, szkła ani niebezpiecznych przedmiotów. Bawmy się razem bezpiecznie!

 

Najpiękniejsza Publiczność Świata pod Dużą Sceną fot. Lucyna Lewandowska

 

3. Bezpieczeństwo 

Ważnym aspektem, który uległ poprawie, okazało się dla Was być bezpieczeństwo - co 7 Festiwalowicz uważa, że na Festiwalu Pol'and'Rock w 2018 roku było jeszcze bezpieczniej niż w latach wcześniejszych. Możemy się też pochwalić, że aż 99% z Was czuje się na festiwalowym polu bezpiecznie!

 

W tym roku znajdziecie aż 7 terenowych punktów medycznych - kolejny raz przyjrzeliśmy się dokładnie logistyce ich rozmieszczenia i znajdziecie je w miejscach, które pozwolą Wam najszybciej do nas dotrzeć. Wszystkie punkty umieściliśmy na mapie.

 

Jak co roku o Wasze bezpieczeństwo dbać będzie Pokojowy Patrol! W tym roku przygotowywaliśmy wolontariuszy na aż 8 szkoleniach. W tym momencie trwa ostatnie z nich, a relację z niego możecie znaleźć na profilach Pokojowego Patrolu w social mediach - Instagram i Facebook.

 

Pokojowy Patrol na 24. Pol'and'Rock Festival fot. Łukasz Widziszowski

 

4. Woda na Festiwalu 

W związku z zeszłorocznymi szalonymi temperaturami w trakcie trwania Najpiękniejszego Festiwalu Świata ważne dla Was były sposoby na ochłodzenie się. W tym roku i w tym zakresie będziemy mieli dla Was niespodziankę! Już niedługo zdradzimy więcej szczegółów... 

 

Wodę kupicie w każdym z 8 punktów Coca-Cola (na pasażu handlowym obok SiemaShop, na pasażu handlowym obok Pokojowej Wioski Kryszny, obok Lidla, na polu Malinowskiego, na wzgórzu ASP, na Toi Campie oraz w Strefie Coca-Coli). W punkcie na polu Malinowskiego będzie możliwość zakupu wody w zgrzewce 6x1,5L. Woda będzie również dostępna w festiwalowym Lidlu oraz na obu strefach gastronomicznych. W strefie Allegro będzie możliwość napełnienia swoich własnych butelek pitną wodą. 

 

Dbajcie o siebie i pijcie dużo wody!

 

Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Damian Jędrzejewski

 

5. Toalety 

Co roku dokładamy wszelkich starań, aby niczego na festiwalu Wam nie zabrakło, dlatego właśnie z roku na rok przybywa toalet ToiToi. Widać, że dla Was to też istotna kwestiaco 10 Festiwalowicz to zauważył! W tym roku toalet ToiToi będzie prawie 20% więcej niż rok temu! Toalety te będą czyszczone 2 razy dziennie, a niektóre nawet częściej - wszystko zależy od miejsca, w którym będą Wam służyć.

 

Uczestnicy 24. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata fot. Paweł Krupka

 

6. Wydarzenia #PolAndRock2019

Wielu z Was zwróciło uwagę, że w 2018 roku na festiwalu było więcej dodatkowych atrakcji niż w latach wcześniejszym. Myślimy, że i w tym roku się nie zawiedziecie - koniecznie zajrzyjcie do harmonogramu, by dowiedzieć się, jakie niesamowite przygody czekają na Was na festiwalowym polu!

 

Pol'and'Rock Festival 2018 fot. Marta Szpakowska

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-10 16:37:17

Muzyka z festiwalu na weekend

Zapowiada się wspaniały weekend, dlatego polecamy Wam ulubione piosenki na weekendowy odpoczynek.

2020-08-01 11:33:01

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

Godzina W na Najpiękniejszym Festiwalu Świata to wzruszająca chwila na stałe wpisana w oprawę wydarzenia. Jednoczymy się z Warszawą i wszystkimi Polakami.

2020-07-17 09:30:00

Płyta z wyjątkowym koncertem Renaty Przemyk już w sprzedaży

Jeden z najbardziej emocjonalnych występów 25 Pol'and'Rock Festival, który zgromadził w Namiocie ASP ogromne tłumy fanów twórczości artystki, został wydany na płycie CD/DVD. Wydawnictwo CD/DVD z zapisem koncertu trafiło właśnie do sprzedaży.

ZOBACZ TEŻ