Aktualności

Czas na Półfinał w Poznaniu!

2018-05-19 16:25:29

 Za nami Wrocław, przed nami Poznań!

Rozpoczynamy pierwszy koncert Eliminacji do Pol'and'Rock Festival w Poznaniu. Przed nami dziesięć zespołów, które zapełni pozytywnymi emocjami i świetną muzyką. Centrum Kultury Zamek w Poznaniu. 

 

Przed Wami na scenie zaprezentują się dzisiaj:

  • THE DJANGOS 
  • OPUS MAGNUM
  • TWO TINER 
  • TUNE
  • NEUOBERSCHLESIEN
  • DOLLZ
  • LESKI
  • ŁYDKA GRUBASA
  • OHO!KOKO

 

Wszystkie zespoły zawalczą o występ na scenie najpiękniejszego Festiwalu Pol'and'Rock!

 

Zaprosiliśmy do nas także muzycznych gości, którzy występowali na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Publiczność rozgrzeje punk rockowy zespół Offensywa, który wystąpi jako piąty zespół, a na koniec dzisiejszego dnia nie będzie cicho i spokojnie. Będzie jeszcze mocniej i głośniej, Bo przed Wami wystąpi zespół Decapitated - zwycięzcy Złotego Bączka

 

 

 

 

Relację z dzisiejszego muzycznego spotkania znajdziecie na naszych stronach w mediach społecznościowych: 

Facebook - Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 

Facebook - Pol'and'Rock Festival 

Instagram 

Twitter 

 

Widzimy się pod sceną i nie przerwanie uśmiechajmy się do siebie! Bo powodów do radości mamy wiele - jest miłość, jest przyjaźń, jest muzyka - Jesteście WY!

fot. Dawid Ilnicki 

 

Chodźcie do nas! 

W najbliższym sąsiedztwie zamku zatrzymują się linie autobusowe nr 51, 68, 71, 76, 63, oraz tramwaje nr 2, 3, 4, 5, 8, 9, 13, 16, 17, 20. Przystanki usytuowane są przy ul. Św. Marcin, al. Niepodległości oraz ul. Fredry. Można też dojść tu piechotą: ul. Dworcową lub al. Niepodległości z dworca kolejowego. Spacer zajmie Wam ok. 15 min. A słońce na niebie jest piękne! 

 

(Syla)

 

 

 

 

 

POKAŻ PODOBNE
2018-05-14 10:27:39

Harmonogram pierwszego dnia sceny Viva Kultura

Już w środę rusza scena Viva Kultura! Jak co roku, w Pokojowej Wiosce Kryszny czeka na Was różnorodny repertuar muzyczny. Tradycyjnie w namiocie Viva Kultura każdy znajdzie coś dla siebie!

2018-05-20 20:39:24

Wojtek Mazolewski zaprasza na Chaos Pełen Idei

Najpiękniejszy Festiwal Świata znany jest z wyjątkowych projektów. 2 sierpnia zapraszamy Was przed Dużą Scenę na projekt Wojtka Mazolewskiego "Chaos Pełen Idei" z gościnnym udziałem Ani Rusowicz, Johna Portera, Wojciecha Waglewskiego i Chóru Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

2018-04-23 15:51:57

Alpha Blondy gwiazdą Dużej Sceny 24. edycji Pol’and’Rock Festival!

Alpha Blondie - jeden z najpopularniejszych artystów muzyki reggae, nazywany afrykańskim Bobem Marleyem, kolejną gwiazdą, która już 4 sierpnia wystąpi na Dużej Scenie 24. edycji Pol'and'Rock Festival!

ZOBACZ TEŻ