Aktualności

Dzień Nobla Olgi Tokarczuk

2019-12-10 13:14:15

 

 

Dzisiaj wszyscy jesteśmy bardzo dumni z Olgi Tokarczuk. Laureatka literackiej Nagrody Nobla za 2018 rok, dziś odbierze złoty medal i dyplom z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Cieszymy się, że mogliśmy ją gościć na Akademii Sztuk Przepięknych podczas 25. Pol'and'Rock Festival. Zobacz retransmisję spotkania z Olgą Tokarczuk. Wróć wspomnieniami i posłuchaj rozmowy pisarki z festiwalową publicznością.

 

 

 

 

Podczas spotkania z festiwalową publicznością opowiadała o swojej historii pisania, książkach, podejściu oraz emocjach i uczuciach towarzyszących jej w różnych momentach. W inspirującej rozmowie na Akademii Sztuk Przepięknych odniosła się także do swojego samopoczucia również wśród naszej festiwalowej publiczności: "Tożsamość to taka konstrukcja, która jest jak tort, ma wiele warstw, ja mam wiele tożsamości. Dziś tu w Kostrzynie nad Odrą czuje się Europejką."

 

 

apa myśli ze spotkania z Olgą Tokarczuk na ASP wykonana przez Dorotę Kostowską

 

 

Ogromna duma i wielkie gratulacje!

 

 

fot. Basia Lutzne

 

 

POKAŻ PODOBNE
2020-07-27 11:59:28

Zwycięzca Antyfestu na Najpiękniejszej Domówce Świata

Scena 26. Pol'and'Rock Festival rozbrzmi dźwiękami rockowych talentów.

2020-07-03 15:16:48

Zobacz koncerty live z festiwalu

Zaczynamy muzyczne inspiracje na weekend! Wiemy, że kochacie nasze festiwalowe wspominki podczas Najpiękniejszej Domówki Świata, dlatego polecamy Wam 4 nagrania, które sprawią że wasz weekend będzie pełen pozytywnych emocji i wspaniałych chwil.

2020-07-24 20:00:00

13 rzeczy, które warto zrobić przed Najpiękniejszą Domówką Świata

26. Pol'and'Rock Festival ONLINE - Najpiękniejsza Domówka Świata coraz bliżej! Codziennie w Domowej Orkiestrze piszecie w komentarzach, jak Wam idą przygotowania tegorocznej edycji Festiwalu.

ZOBACZ TEŻ