Eliminacje w Pradze

Eliminacje dla zespołów z Czech, Słowacji i Węgier

 

W Eliminacjach mogą brać również udział zespoły z Czech, Słowacji i Węgier - dla nich zorganizowaliśmy czeską edycję naszych zmagań! Jeśli znacie ciekawe kapele z tych krajów - koniecznie dajcie im znać!

Do czeskich Eliminacji mogą zgłosić się wszystkie chętne zespoły ze Słowacji, Węgier lub Czech, które mają własne utwory a ich repertuar koncertowy trwa minimum 40 minut.

Zespół pochodzący z jednego z tych trzech krajów, który chciałby wystąpić na PolAndRock Festival 2018 musi wysłać swoją płytę CD, na której znajdują się minimum 3 autorskie utwory, na adres:

 

MUSICMAP.TV

"ELIMINACE 2018 PRAGUE“
Žirovnická 2389/1
budova ČTK
Záběhlice
Praha 10, 106 00
Czech Republic


Termin nadsyłania płyt na czeskie Eliminacje do Pol'and'Rock Festival 2018 mija 31 marca 2018 roku. Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które przejdą do finału i zagrają na żywo 31 maja (czwartek) w klubie Lucerna Music Bar przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną  wyróżnione kapele, które zagrają na festiwalowych scenach!

Pierwsze Eliminacje w czeskiej Pradze zorganizowano w 2016 roku i w ich wyniku na Małej Scenie Przystanku Woodstock zagrali: Denoi (Czechy) i Bod Omylu (Słowacja), a na Strefie Lecha zaprezentował się Barbar Punk (Czechy). W 2017 roku czeskie Eliminacje wygrały zespoły: Projekt Parabelum, Fish Face, Cox&Vox oraz Idio&Idio. 

 

Regulamin: CZ  l  SKHU

ZOBACZ TEŻ