Finaliści

Poznaj finalistów Eliminacji 2021!

Na koncercie finału Eliminacji do Pol'and'Rock 2021 spotkamy się w pięknych okolicznościach przyrody w Centrum Kultury w Kwidzynie. O możliwość występu na scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata zawalczy 27 kapel. Przedstawiamy harmonogram trzech koncertowych dni. 

 

Zobacz harmonogram! 

 

 

 

Kapele które zawalczą o występ na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata
 • Bang Bang

  Pochodzący z podwarszawskiego Legionowa Bang Bang jest jedną z najstarszych grających bez przerwy polskich kapel punkowych. W dzisiejszy skład kwartetu wchodzą: basista Bogdan Rogu Rogucki oraz gitarzysta Bogdan Japa Kozieł - dwóch weteranów, którzy w 1986 byli współzałożycielami Sexbomby. W 1989 pierwszy z nich był twórcą pierwszego składu Bang Bang 77. W latach 1992-1993 zespół zagrał na festiwalu w Jarocinie. Bang Bang gra melodyjnego punka 77, czyli punka przenikającego się z rock’n rollem inspirowanego pierwszą falą brytyjskiego muzycznego punkowego buntu. W XX wieku muzyka zespołu pojawiała się głównie na kasetach w drugim obiegu. Po roku 2000 zespół zrezygnował z członu 77 w nazwie i grając z perkusistą Tadkiem Błaszakiem, własnym sumptem wydał dwa dema, a następnie przy współpracy ze szczecińską wytwórnią Jimmy Jazz Records wydał trzy płyty: Rozdarcie (2006), To Legionowo (2009), Złe dzielnice (2014). W 2015 skład powiększył się o Piotra Goryla Wilińskiego byłego wokalistę kapeli Crom Cruac (Jarocin 88). Muzycy powołali także do życia projekt Punkozaur prezentujący kultowe punkowe hity anglojęzycznej z lat 70-dziesiątych. Występ na festiwalu Rock na Bagnie 2018 zaowocował wydaniem płyty koncertowej na CD i na winylu. W grudniu 2019 zespół wydał swoją najnowszą płytę zatytułowaną Nasza Załoga, którą promuje serią koncertów w kraju i za granicą.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Youtube

   

 • Cheap Tobacco

  Cheap Tobacco w 2018 r. wydali album "Szum", który zdobył uznanie wśród słuchaczy i dziennikarzy muzycznych, powodując, że grupa została "Nadzieją Roku" magazynu Teraz Rock. Koncert premierowy odbył się w Muzycznym Studio Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Single z albumu znalazły się w notowaniu Listy Przebojów radiowej Trójki oraz zdobyły kolejno 3 i 2 miejsce w Turbo Top Antyradia. Wokalistka czterokrotnie została wybrana „Najlepszym Bluesowym Głosem w Polsce” przez czytelników kwartalnika „Twój Blues”. Również Antyradio nominowało Natalię do "Wokalistki Rocku 2019. Nie jest łatwym określić jednoznacznie styl, w jakim porusza się CHEAP TOBACCO. Nie pozwalają, by zamknąć ich w jakiejkolwiek szufladzie. Pomimo uznania w świecie bluesowym, oraz określania ich jako organizm "rockowy" muzyka zespołu wybiega daleko poza granice tych gatunków, czerpiąc również z dorobku muzyki soul, pop, czy funk’u. Utwory z "Szumu" to zarówno dawka dobrego vintage’owego brzmienia oraz mocnych riffów jak i snujących się, zadymionych i przestrzennych ballad. Ich muzyka opowiada o wewnętrznych konfliktach, z którymi mierzy się każdy z nas, o odejściu- tym na chwilę i tym nieodwracalnym. O poszukiwaniu siebie, swojego głosu i drogi. O nadziei na finalną zgodę i porozumienie.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Youtube

   

 • Cinemon

  Cinemon to trio, które powstało w 2006 roku w Krakowie. Podążając własnymi ścieżkami, przez lata zagrali kilkaset koncertów w Europie i w Kanadzie, wydali osiem płyt studyjnych i live. Większość z nich organizowali, nagrywając i publikując samodzielnie – do dziś podejście DIY jest jedną z niezmiennych idei zespołu. Od 2019 współpracują z niezależną wytwórnią Chodzą Słuchy, wydając na jedynym słusznym nośniku – płycie winylowej. Mówią, że grają RAW POP – surowo i prawdziwie, ale wciąż wokół piosenki. To smakowity blend klasyki lat 70, sceny Seattle lat 90 i współczesnej alternatywy.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Conga Line

  Pracy Conga Line nie można zamknąć w typowej nomenklaturze muzycznej. Czerpią ze ska, reggae, a nawet swingu i jazzu, ale swej pracy nadają własne i unikatowe brzmienie. To ekipa nieprzeciętnych postaci muzycznych w bardzo naturalny sposób bawiących się zarówno dźwiękiem jak i słowem. Ironizują, bezwzględnie wytykają błędy otaczającej rzeczywistości i śmieją się z absurdów codzienności, jednocześnie świetnie się przy tym bawiąc. Od rozpoczęcia projektu, grupa współtworzyła ze znanymi muzykami na co dzień związanymi z własnymi projektami, takimi jak Blade Loki, Pink Freud, Mesajah, Buraky, Beats Beasts, Solovsky.

   

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Twitter

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • Decadent Fun Club

  Muzyka Decadent Fun Club to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synth-wave'u, inni wrzucają do szufladki "dark pop". Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem. W ciągu kilku lat Decadent Fun Club zdążył m.in. wygrać Jarocin Festiwal, zagrać trasy koncertowe z Krzysztofem Zalewskim, New Model Army i OMD, dwukrotnie zagrać w studio Polskiego Radio 3 im. Agnieszki Osieckiej, a także dotrzeć do Niemiec, Czech i Austrii. Decadent Fun Club otrzymał także "Szczotę" - nagrodę muzyczną przyznawaną corocznie podczas koncertu "Offensywa De Luxe" w Trójce w kategorii "nadzieja roku". Zespół znalazł się także w TOP10 plebiscytu "Sanki 2018", wskazującego najciekawsze nowe zespoły na polskiej scenie muzycznej według Gazety Wyborczej.

   

   

  fot. Sandra Roczek

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Ereles

  Ereles, czyli Zespół Niespokojnych Nóg, to trzech muzyków grupy Kabanos z wieloletnim, bogatym doświadczeniem scenicznym. Jednym z sukcesów muzyków jest nagroda "Złoty Bączek" Przystanku Woodstock. "Krok Odwagi", to tytuł wydanej w 2018 roku debiutanckiej płyty, ciepło przyjętej przez odbiorców i rozgłośnie radiowe. Grupa zagrała kilkadziesiąt koncertów klubowych oraz plenerów, występując wspólnie m.in. z zespołami: Kabanos, Proletaryat, Łydka Grubasa czy Cochise. Zespół został zaproszony na dwie trasy koncertowe z zespołem Nocny Kochanek i zagrał również w ramach trasy Punky Reggae Live, u boku Farben Lehre, The Analogs, Gutek, Dr Misio i Closterkeller. Ich muzyka zaraża publiczność połączeniem rocka i grunge'u z dawką elektronicznych brzmień. Teksty stanowią obserwację świata i człowieka, relacji międzyludzkich, a wszystko to podane w języku polskim. 

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Flames Among Hatred

  Flames Among Hatred to metalowa grupa z Łodzi. Tworzą ją cztery osoby. Grają to, co lubią, czyli 100% metal. Wydali swoją pierwszą płytę, nakręcili teledysk, a teraz walczą w Eliminacjach do 27 Pol'an'Rock.

   

   

   

   

  Facebook

  Spotify

  Youtube

   

 • From Today

  Zespół złożony jest z doświadczonych pasjonatów muzyki, szeroko określanej jako hardcore, powstał w listopadzie 2016 roku. From Today tworzyli takie projekty jak: Dispel the Crowd, Wounded Knee, Street Chaos, Primal Rage, Łeb Prosiaka. Mają na koncie teledysk do utworu "This is our mission". Po kilku zmianach w składzie w marcu 2019 dołączył do nich Krzysiek, a już we wrześniu 2019 weszli do studia. Pierwszego stycznia 2020 wydali swój debiutancki album "From Today”.

   

   

   

   

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Gorgonzolla

  Dwa różne wokale, dwa odmienne style, szczery przekaż i mocna muzyka. Tak w skrócie można opisać warszawski zespół, który od 2013 roku regularnie koncertuje w całej Polsce. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem ''Eksploatowani'' zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock, została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. W październiku 2019 roku pojawił się drugi album, którego tytuł to 'Konsumpcja'. Krążek promowany jest przez tytułowy singiel, oraz numer 'Czołgi' które zostały ciepło przyjęte podczas koncertu na Wiewiórstocku 2019. 'Konsumpcja' doceniona została także przez Teraz ROCK, który ogłosił Gorgonzollę, jako jedną z nadziei na 2020 rok. Obecnie zespół pracuje nad trzecim albumem, a premierowy singiel planowany jest na lato 2021.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Hanz Bonanza

  Hanz to gniew, Bonanza to pobożne życzenie. Zapomniany przez wszystkich mit. Sześciu muzyków- połączenie mocnych dźwięków i rapu, niewykorzystane pokłady cynizmu i chaosu. Uczciwy deal. 

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Youtube

   

 • Joanna Vorbrodt

  Songwriterka, która przede wszystkim skupia się na dźwiękach i słowach. Do tego stopnia, że poznała "język duchów" i zaczęła w nim śpiewać (utw. Suelle). Świadoma muzycznie i wrażliwa na świat artystka słowa. Wokalistka o temperamencie perkusistki - w pełnym tego słowa znaczeniu. Joanna śpiewa od zawsze. Już w wieku 4 lat dokonała pierwszych nagrań. Jej utwór "Obudź się. Warszawa" znalazł się wśród nagrań debiutantów wybranych przez Piotra Kaczkowskiego z Programu III Polskiego Radia i zamieszczonych na płycie Minimax Pl 6 (2011). W twórczości artystki ważne miejsce zajmuje poezja. Publikowała m.in. w Migotaniach i Przejaśnieniach, Portrecie, Magazynie Materiałów Literackich CEGŁA, Gazecie Kulturalnej, Akancie, kwartalniku kulturalnym OBOK, Arkuszach Literackich - Stowarzyszenie Twórców Wszelakich, Polskim Kulturalnym Podziemiu, a także w Wydawnictwie Poeci Polscy. Od 2013 r. jest związana z Wydawnictwem Muzycznym Luna Music Polska.

   

   

   

   

  Facebook

  Twitter

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Johny Rockers

  Johny Rockers to zespół grający wyjątkową mieszankę muzyki z gatunku roots raggae z elementami elektroniki i mocnych brzmień. Zespół powstał w 2014 roku i od tego czasu koncertował w całym kraju w trakcie wydarzeń klubowych, festiwalowych i plenerowych, między innymi na Ostróda Reggae Festiwal, NMNZ, Reggaeland czy Reggae na Piaskach. Unikalne brzmienie połączone z wielowymiarowym przesłaniem zostało docenione przez światowe portale i jury licznych konkursów muzycznych. Muzycy Johny Rockers łączą porywające aranżacje z przemyślanymi tekstami poruszającymi tematy uniwersalnych wartości i poszukiwania swojego miejsca w świecie. Czerpiąc z różnych gatunków i stale eksperymentując z kolejnymi instrumentami, zespół wypracował rozpoznawalne brzmienie, które podbija serca zróżnicowanej publiczności. W marcu 2017 roku zespół wydał swój pierwszy krążek zatytułowany "Stay Connected" który to został mocno doceniony przez Polską i zagraniczna publiczność.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Youtube

   

 • K-essence

  K-essence jest tworzone przez Bartosza Księżyka – muzyka multiinstrumentalistę, wokalistę i song writera – który ma już w swoim dorobku 2 solowe płyty, Prince of Pawns z klipem video nagrodzonym na BEST MUSIC VIDEO na Filmmaker’s Day 2014, oraz We Prefer the Night z 2016 roku, z którego klip Dangerous Man (jeden z pierwszych na świecie wieloczęściowych interaktywnych teledysków) był nadawany w VIVA i MTV Germany, i grany przez niemieckie rozgłośnie radiowe. Muzyka K-essence to podróż po złej stronie wyobraźni nawiązująca charakterem do twórczości np. Nicka Cave’a i wczesnego Davida Bowiego. Na żywo wystąpią też Tymoteusz Willner i Łukasz Willner.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Youtube

   

 • Kosmodrom

  KOSMODROM jako duo Rękasów powołaliśmy do życia we wrześniu 2020r. Nie jest to jednak nasz początek, a raczej moment przejścia do bardziej dojrzałego i świadomego rozdziału w tworzeniu i graniu muzyki. Musiało się wiele zdarzyć abyśmy mogli spokojnie powiedzieć, że nadszedł czas na ten braterski  skład.

  Przez ostatnich osiem lat, czyli tak naprawdę od późnego dzieciństwa, razem z kumplami z podstawówki, a potem liceum tworzyliśmy band o nazwie NEED MORE CLOUDS. Pełni  energii i może trochę naiwnej wiary w to, że uda nam się szybko rzucić świat na kolana koncertowaliśmy na wielu mniej, a potem bardziej istotnych scenach całego kraju. Zagraliśmy dziesiątki koncertów, występowaliśmy w studiach radiowych i telewizyjnych, supportowaliśmy wiele gwiazd, zdobyliśmy sporo nagród ogólnopolskich konkursów i festiwali. Równocześnie z graniem koncertów wypracowywaliśmy własne brzmienie tworząc  kolejne autorskie piosenki, bo  granie swojego jest dla nas kluczowe. Każda nuta i każde słowo jest z nas samych i chcemy żeby tak już zostało.

  Kiedy  więc  przyszedł czas gdy drogi życiowe muzyków z którymi  tworzyliśmy NEED MORE CLOUDS naturalnie się rozjechały postanowiliśmy, że będziemy kontynuować granie już jako duo. Tak powstał

  KOSMODROM. Zapraszamy na pokład.

  Mikołaj Rękas                                            

  Gabek Rękas

  .

  Skład koncertowy:

  Mikołaj Rękas, - wokal, gitara

  Gabriel Rękas – perkusja

  Michał Nazimek – gitara

  Piotr Gębala  - bas

   

   

  Kosmodrom

   

   

  Facebook

  Youtube

 • My Own Abyss

  Z inspiracji takimi zespołami jak Motionless In White czy Ice Nine Kills, My Own Abyss to zespół przedstawiający swoją własną wizję nowoczesnego łączenia klasycznego brzmienia metalcore'owego z elektroniczną świeżością. Formacja została założona pod koniec 2016 roku w Krakowie. Zespół ma na swoim koncie pozytywnie oceniany przez krytyków i społeczność album 'Abyss EP', wydany w grudniu 2018 roku. Dotychczasowy dorobek artystyczny uzupełnia cover 'From The Inside' zespołu Linkin Park, a także metalcore’owa aranżacja popowej piosenki 'Sweet But Psycho' z repertuaru Avy Max. My Own Abyss brał udział w wielu przeglądach artystycznych. Do najważniejszych osiągnięć zaliczyć można I miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Rockowych 'ERROR 2018' w Barczewie, finał festiwalu 'Rock in Mińsk 2018', finał konkursu 'Fest Muza 2019' w Olsztynie. W sierpniu 2021 roku wystąpi jako support przed czołowym przedstawicielem gatunku - While She Sleeps.

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Twitter

  Tidal

  Youtube

 • Nietrzask

  Nietrzask powstał w Toruniu w 2014 roku.  Zespół ma na koncie dwa albumy. Najnowszy - "Matka wszystkich bomb", ukazał się w marcu 2020 roku. Muzyka zespołu jest mieszaniną różnych, czasami skrajnie odmiennych inspiracji i odnaleźć w niej można ślady zarówno akustycznego folku, punka, grunge'u jak i country. Wszystko to grane jest z odpowiednią dozą autoironii i charakterystyczną wadą wymowy wokalisty który “nie mówi R”. Na sferę tekstową duży wpływ ma twórczość Kazika Staszewskiego, Lecha Janerki i Marcina Świetlickiego. Piosenki są po polsku a na ich tematykę bardzo częstą mają wpływ socjologiczne i ekonomiczne warunki bytowe członków zespołu. W 2019 zespół wziął udział w 10 edycji trasy koncertowej Żywiec Męskie Granie, a w 2020 zwyciężył w kategorii Wykonawca Roku w plebiscycie Radia Gra.

  W skład zespołu wchodzą Mikołaj Niezgoda (gitara), Łukasz Trzaska (bębny), Grzegorz Bojanowski (bas), Robert Przybyła (gitara) i Andrzej Kilanowski (wokal, teksty, gitara akustyczna)  

   

   

  Strona www 

  Facebook 

  Spotify

  YouTube 

  Bandcamp 

 • Moriah Woods

  Moriah Woods jest urodzoną i wychowaną w Colorado (USA), a obecnie mieszkającą w Polsce wokalistką, multi-instrumentalistką, autorką tekstów i muzyki tworzącą w stylistyce dark-folk/rock. Dorastając, będąc otoczona przez muzyków o różnych drogach życiowych, Moriah została zainspirowana twórczością takich artystów jak Johnny Cash, Townes Van Zandt, 16 Horsepower, Sharon Van Etten, czy Chelsea Wolfe. Muzyka Moriah zawiera się w szerokim spektrum folk'u oraz country, oraz dobrze wyczuwalną i przejmującą głębią. Moriah przeprowadziła się do Polski wiosną 2014 roku i zaczęła koncertować solo jak i również z zespołem The Feral Trees. Z czasem wykonania solowe zostały urozmaicone o zespół, co w konsekwencji zaowocowało jej pierwszym studyjnym albumem w 2016 roku pt. "The Road To Some Strange Forest". We wrześniu 2019 odbyła się premiera nowej płyty Moriah Woods pt. 'Old Boy'. Jest to historia zainspirowana zmaganiem z uzależnieniem i depresją, jakiego doświadczył jej ojciec. 'Old Boy" niesie wiadomość, że twoja historia i twój ból są wyjątkowe, ale nie są rzadkością i można je rozwiązać. Nie tylko my cierpimy w życiu, musimy pamiętać, że wszyscy jesteśmy w tym razem oraz że cierpienie jest częścią tej drogi i pozwoli nam ją lepiej zrozumieć jeśli tylko na to pozwolimy.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • No Logo

  Grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem. Jak sami mówią: „Jesteśmy scenicznymi zwierzętami, które czekają na rozdarcie gardeł ludzi na swoich koncertach. Jesteśmy jak drapieżne wilki, które jednak wciąż kochają kwiaty". Taki też jest tytuł ich debiutanckiego albumu - „Wilki kochają kwiaty”. Gatunek muzyczny, w którym się poruszają sami nazwali WRRR! (Witalny Rock Reggae Rap). NO LOGO zabierze was w podróż przez granicę litewsko-polską zakończoną w augustowskim Albatrosie, wykąpie w głębokiej Hańczy i sejneńskiej rzece tajemniczo nazwanej „Marycha”. Naturalny rytm przyrody, wpływy muzyki świata, rockowy pazur - to wszystko usłyszycie na albumie. Jeśli poszukujecie oddechu, spokoju i spojrzenia z dystansu na piętrzące się gmachy wielkomiejskiej rzeczywistości, to muzyka dla was!

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Youtube

 • Ofelia

  Ofelia wydaje się być znajoma. Może nawet być tak, że już gdzieś ją widzieliście. Z pewnością nie w tym wydaniu, z którym teraz rusza. Dotychczas kojarzona raczej z rysów twarzy, teraz zacznie się wam kojarzyć ze słowami, dźwiękami, a za chwilę wszyscy będziecie śpiewać razem z nią. Nie lubi oddawać roboty innymi, jak mówi „Lubi robić sama swoje” więc napisała, zaśpiewała i zagrała. Dużo biegała po scenie, przebierając się za innych, ale o niczym nie marzyła tak jak o tym, żeby biegać po niej, będąc sobą. Ofelia to wyobrażenie o celu wędrówki i opowieść o wszystkim, co rozegrało się na drodze. To głęboki oddech świeżym powietrzem i otwarte zaproszenie na zewnątrz. Z miłości do muzyki, nieuległe słowo w ruchu. Piosenki wymierzone w nieczułość. Serce bijące w przylgnięte ucho. Nowe.

   

   

  fot. Zuzanna Krefft

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • Pull The Wire

  Pull The Wire to zespół z Żyrardowa, grający muzykę, której najbliżej do punk rocka. Ich twórczość i koncerty są. jak sami określają "wypad z kumplami na piwo". Lirycznie – bez farmazonów i owijania w bawełnę, ale inteligentnie, o sprawach codziennych, ważnych i mniej ważnych. Nie zabraknie też niewybrednych żartów i kuflowego humoru. Muzycznie – nie wiesz, czy wyzerujesz ostatnią butelkę w Kalifornii, czy w bramie polskiego podwórka rodem z lat 90. To jak, piszesz się na taki wypad? Zespół obecnie promuję wydaną we wrześniu 2019 roku płytę "Sztuka Przemijania".

   

   

  fot. Paweł Marszałek

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • Radio Slam

  Radioslam – rockowe trio w składzie Stas Lamaki (gitara, wokal), Radek Zając (perkusja, chórki), Bartek Czapski (bas). Można ich było zobaczyć i usłyszeć na scenach takich festiwali jak, m.in. Cieszanów Rock Festival, Jarocin Festival, a w 2017 gościli na scenie Przystanek Woodstock 2017. Grali też na zagranicznych festiwalach, m.in. na czeskim Rock For People, ukraińskim Woodstocku, a także na festiwalach showcase’owych Indirekt Showcase Belgrade (Serbia) oraz Pin Music Conference & Showcase (Macedonia). Mogą się również pochwalić tym, że rozgrzewali warszawską publiczność przed koncertem legendarnego zespołu Disturbed. Wybrani jedną z nadziei roku 2019 w magazynie „Teraz Rock”. Są tegorocznym laureatem prestiżowych „Szczot” przyznawanych przez redakcję trójkowej audycji „Offensywa” pod przewodnictwem Piotra Stelmacha. W związku z tym, w styczniu 2020 roku zagrali, niezwykle pozytywnie przyjęty zarówno przez dziennikarzy jak i publikę koncert, podczas Offensywy De Luxe w studio im. Agnieszki Osieckiej. Obecnie kończą nagrywać swój debiutancki album, którego producentem jest Marcin Bors (m.in. Hey, Nosowska, Krzysztof Zalewski, Muchy). Pierwszy singiel promujący album „Good Boy”, z marszu został piosenką dnia w Trójce i od tego czasu bardzo często gości na playliście tej stacji.

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • Satori

  Na co dzień normalna grupa pracujących kumpli. Po godzinach banda pokrzywionych muzyków, którzy w podziemnym laboratorium próbują uwarzyć jakieś odjechane muzyczne mikstury. Pracują intensywnie, by jak najszybciej wyprodukować kolejne tworzywa.

   

   

   

  Facebook 

  Instagram 

  Spotify

  YouTube

 • Siaki

  Wybuchowa mieszanka punk rocka, reggae i rap z treściwą narracją - życiową do bólu... i radości! Mają za sobą sporo występów między innymi Lega Fest W Olecku 2019, na którym zdobyli pierwszą nagrodę, występ w Londynie na WOŚP 2020 oraz live w Antyradio w Makakofonii i wiele innych mniejszych i większych imprez. Poza tym na koncie mają płytę pt. SparingPartnerski. Zespół składa się z doświadczonych muzyków, którzy mają za sobą spory kawałek życia z muzyką oraz brali udział w niejednym muzycznym projekcie.

   

   

   

   

  Facebook

  Spotify

  Youtube

 • The Pau

  The Pau to realizacja punkowej idei „zrób to sam” – jednoosobowy projekt Pauliny, bezkompromisowej młodej kobiety, która komponuje, robi bity, gra na gitarze, pisze i śpiewa teksty. W ciągu ostatnich czterech lat zagrała kilkaset koncertów głównie na squatach i alternatywnych festiwalach w Polsce, Niemczech, Norwegii, Hiszpanii, Portugalii, Czechach, Holandii, Izraelu oraz na Ukrainie, Litwie i Słowacji. W 2019 roku wydała płytę nakładem Mystic Production "Raj".

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

   

 • Tola Janowska

  Tola Janowska to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Do tej pory wydała w digitalu 3 single: Down with his love, Fluffy Town, On a First Step. Kolejne piosenki z materiału „Yellow stories” czekają, żeby ujrzeć światło dzienne. W związku z singlem „Down with his love”, do którego klip stworzyła Zofia Komasa, Tola odbyła swój pierwszy press tour pojawiając się m.in. w radio „Czwórka” w audycji „Będzie głośno”, „Muzycznej Jedynce” w PR1, TVP3 Warszawa w programie Uli Kaczyńskiej „Warszawski Dzień” oraz w programie Dzień Dobry TVN. ”

   

   

   

   

  Facebook

  Instagram

  Spotify

  Tidal

  Youtube

 • The Bullseyes

  The Bullseyes to gorącokrwisty rockowy duet z wielkopolskiego Leszna. Darek Łukasik na gitarze, Mateusz Jarząbek na perkusji, wspólnie pragną skrócić dystans i otulić Świat muzyką, która czerpie jednocześnie z garażowego rocka i zwięzłej, futurystycznej produkcji.
  W rezultacie uzyskujemy kompaktowe rockowe brzmienie z punkowym duchem, które zaopatruje przyspieszający świat w intensywne bodźce. Czerwona tarcza w logo zespołu idealnie prezentuje ich muzyczną misje. Bez wypełniaczy, do celu, z olbrzymią dawką energii.

   

   

  Facebook 

  Instagram

  YouTube 

  Spotify 

 • WaluśKraksaKryzys

  Jego muzyka to mieszanka nośnych riffów, elektroniki i słodko-gorzkich obserwacji związanych z codziennością (rówieśników) Walusia. Obserwacji zaskakująco kolorowych, jak na tę cholernie szarą rzeczywistość. Sam tłumaczy to tak - "Moja muzyka to
  poezja śpiewana na petardzie". Pierwsza płyta "MiłyMłodyCzłowiek" nagrana w amatorskich warunkach została uznana za jedną z ciekawszych propozycji 2019 roku i zaowocowała kontraktem z Mystic Production, zaproszeniami na m.in.: Enea Spring Break, Męskie Granie Young Orchestra, ale... wiadomo, rok 2020. Mimo to WKK został laureatem konkursu "Twój Projekt na Famie" związanego z 50-leciem świnoujskiego festiwalu, zdobył I miejsce w Jarocinie, wystąpił w Żywcu na finale Męskiego Grania i w całości zrealizował płytę "ATAK".

   

  WaluśKraksaKryzys

   

  Facebook 

  Instagram 

  YouTube

  Spotify

   

ZOBACZ TEŻ
nota prawna