Półfinałowe koncerty na żywo

Wstęp wolny

Półfinał w Poznaniu | 23.03 | Klub Muzyczny B17
 • Miejsce


  B17 to mający ponad 1000 m kw powierzchni nowy Klub Muzyczny na mapie Poznania. W układzie koncertowym może pomieścić blisko 1500 osób. To nie tylko jeden z największych tego typu obiektów w Wielkopolsce, ale też zdecydowanie jeden z najnowocześniejszych. Do dyspozycji artystów przygotowano 120-metrową scenę oraz w pełni profesjonalny i wielopoziomowy system oświetlenia i nagłośnienia sali. Klub B17 dysponuje także pełnym zapleczem infrastrukturalnym i gastronomicznym.

   

  LOKALIZACJA:

  Bułgarska 17, 60-320 Poznań

   

  DOJAZD:

  Z centrum Poznania do Klubu Muzycznego B17 dojedziesz autobusami oraz tramwajami. Spacer z Dworca Głównego zajmie Ci około godziny.

   Linie autobusowe: A, 50, 63, 91 i 116 (przystanek Stadion Miejski)

   Linie tramwajowe: 161315 (przystanek Stadion Miejski)

   

   

   

  INTERNET:

   

 • Ornette


  Grzegorz Stępień - "ORNETTE"- to nowa droga basisty który od 2002 roku jest czynnym muzykiem zespołu "ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY".

  Album "Twarzą w twarz", który ukazał się w listopadzie 2015 roku, stanowi zwieńczenie jego 20-letniej przygody muzycznej. Krążek budzi spore zainteresowanie zarówno wśród stale rosnącej rzeszy fanów jak i mediów. Koncerty grane są z maksymalną energią na wysokim poziomie . Fragment koncertu Utwory" Możesz zostać na noc", "Twarzą w twarz" i "Baw się" gościły na liście Antyradia, zajmując na niej miejsca w pierwszej dziesiątce a ballada "Nie zapomnę" kilkakrotnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radia Olsztyn. Marek Wiernik - słynny głos Polskiego Radia - chętnie sięga w swoich audycjach po utwór "Spowiedź".

  Skład zespołu tworzą znani i cenieni muzycy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej.

   

   

  INTERNET:

       

  GATUNEK:

  rock'n'roll, rock

 • Alpha Dog


  Poznański zespół, który ma na koncie debiutancki krążek "Long Way Home". Płyta w całości nagrana po angielsku.Wyjątkiem jest utwór Raj z gościnnym udziałem Tomasza Lipnickiego – lidera Illusion i Lipali.

  AlphaDog do tej pory dzielił scenę m.in z Acids, Lipali oraz został zaproszony by towarzyszyć Illusion podczas trasy 25-lecia zespołu. Ponadto AlphaDog wystąpił na prestiżowym Enea Spring Break Festiwal, Around the Rock Festival, Luxfest oraz zielonogórskim Winobraniu 2018. Na zaproszenie Piotra Makaka Szarłackiego dał koncert w Antyradiu i szereg mniejszych koncertów autorskich.

  Singiel "Say it loud" gościł w większości stacji radiowych w Polsce, m.in. "Trójka" w audycjii Wojciecha Manna, "Czwórka" u Bartka Koziczyńskiego, bardzo długo utrzymywał się na I miejscu Kontralisty Radia Rzeszów. Natomiast utwór "Faces" podbijał szczyty listy przebojów Antyradia – Turbotop. Obecnie zespół pracuje nad nowym wydawnictwem. Jego zapowiedzią jest singiel Tato.

   

  CZŁONKOWIE ZESPOŁU:

  Delta - vocal

  Michał Ziomko - drums

  Adrian Kasprzak - bass

  Sergiusz Paszkiewicz - git

   

   

  INTERNET:

   

  GATUNEK:

  rock
   

 • Karolina Czarnecka


  Karolina Czarnecka to artystka interdyscyplinarna. W swojej twórczości łączy różne dziedziny sztuki i bada ich granice. Zasłynęła piosenką „Hera koka hasz LSD”, którą wykonała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Swoim występem podbiła serca internautów.

  Jest absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, współtworzy grupę teatralno-kabaretową Pożar w Burdelu i jest członkinią Gangu Śródmieście, ma również za sobą debiut filmowy. W 2014 roku artystka wydała EP-kę „Córka”, na której znalazł się m.in. utwór "Demakijaż" z gościnnym udziałem L.U.C. Wiosną 2018 r. album „Solarium 2.0” promowany singlem „Mój pokój”.

  Czarnecka współpracowała m.in. z kolektywem Vshood ("Chwytaj ten stan" z klipem w reż. Tomasza Bagińskiego) i z producentem SoDrumatic ("Za siedioma blokami"). Akatualnie pracuje nad swoją trzecią płytą.

   

  fot. Łukasz Przytarski
  fot. Łukasz Przytarski

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  folk, hip-hop, muzyka elektroniczna, pop

 • Blackberry Brothers


  Zespół Blackberry Brothers powstał wiosną 2015 roku. Ich muzyka, to z jednej strony ukłon w stronę największych mistrzów rocka i bluesa lat 60-tych i 70-tych, z drugiej silne osadzenie twórczości we współczesnej, głównie amerykańskiej muzyce blues-rockowej.

  Zespół ma za sobą także profesjonalną sesje nagraniową w Vintage Records, gdzie powstało ich pierwsze profesjonalne demo. W maju 2018 roku ukazał się ich debiutancki album “Old Soul”, który został bardzo dobrze przyjęty nie tylko przez krytykę, ale przede wszystkim przez melomanów z Polski i zagranicy.

  Na początku 2019 roku w ankiecie czytelników kwartalnika "Twój Blues" zostali odkryciem roku. Ich płyta znalazła się na drugim miejscu w kategorii "album roku", a zespół zdobył trzecie miejsce w kategorii "zespół roku".

   

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  rock'n'roll, rock, blues
   

 • BIG UP!


  BIG UP! To wyjątkowy zespół na muzycznej mapie Polski.

  Wyjątkowy nie tylko dlatego, że iskrą zapalną dla jego powstania był obecny w pierwszym składzie jamajski wokalista; nie tylko dlatego, że wszyscy muzycy poznali się przez Internet i są rozrzuceni po Polsce, ale wyjątkowy przede wszystkim przez klimat tworzony na koncertach oraz brzmienie, które nieco odbiega od kanonów. Słychać świeżość, zaskakujące kompozycje, ciekawe aranżacje i wiele innych rzeczy, o których można się przekonać na koncertach oraz słuchając ich płyty – „Dusza”.

  BIG UP! Ma na koncie sporo koncertów w całej Polsce. Można było ich usłyszeć na dużych festiwalach, takich jak Ostróda Reggae Festival, Najcieplejsze Miejsce na Ziemi, Winter Reggae czy Afryka Reggae Festiwal ale też w Polskim Radiu Czwórka, gdzie został zarejestrowany ich występ na żywo. Występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata – Pol'and'Rock zawsze był ich marzeniem, które pierwszy raz ma okazję się spełnić.

   

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  reggae

 • Łukasz Drapała & Chevy


  Opowieści prosto z serca, historie wyrwane z życia, bez kalkulacji, szczere do bólu. Od 2017 roku zespół intensywnie koncertuje w Polsce i za granicą (Szkocja, Belgia, Czechy, Ukraina). Kwartet świetnie czuje się zarówno w małych, klubowych przestrzeniach, jak i na dużych festiwalowych scenach (m.in. Spring Break Festival, Woodstock Ukraina, Petardy Księdza Kaczkowskiego, Szczecin Tattoo Convention, Festiwal Undergramy).

  Największe sukcesy zespołu to m.in. nominacja singla „Król” do Przeboju Roku 2017 oraz zwycięstwa na rockowych festiwalach w Tczewie, Krośnie i Myśliborzu. Utworów Chevy można słuchać na antenach Antyradia, Eski Rock, Radia Afera, Radia Szczecin, Radia Gdańsk, Radia PIK, niektóre z nich trafiły na radiowe listy przebojów. W trakcie nagrywania debiutanckiej płyty zespół miał okazję współpracować m.in. z Grzegorzem Skawińskim, Andrzejem Puczyńskim, Tomaszem „Kasprolem” Kasprzykiem, Tomaszem „Zedem” Zalewskim, Andrzejem Karpiem i Piotrem „Dzikim” Chancewiczem.

   

  CZŁONKOWIE ZESPOŁU:

  Łukasz Drapała - wokal
  Tomek Jóźwiak - gitara
  Maciej Cierlecki – bas
  Marcin „Martinez” Prążyński - perkusia

   

   

  INTERNET:

     

  GATUNEK:

  rock, grunge

 • Ankh


  Ankh - kielecka grupa rockowa, która zaistniała na polskim rynku muzycznym w 1991 roku w składzie: Piotr Krzemiński, Krzysztof Szmidt, Jacek Gabryszek i Michał Jelonek. W lipcu 1992 roku zespół zdobył nagrodę publiczności podczas Rock Festiwalu w Kielcach. W kolejnym roku wystąpił na Festiwalu Muzyki Rockowej "Jarocin '93" i otrzymał niemal całą pulę nagród: II nagrodę jury, nagrodę dziennikarzy, nagrodę głównego sponsora, nagrodę wytwórni Mega Czad - kontrakt na nagranie płyty - i najważniejszą dla grupy- nagrodę publiczności.

  W lutym 1994 roku ukazał się debiutancki album zespołu, zatytułowany "Ankh", najpierw wydany na kasecie, a cztery miesiące później na płycie kompaktowej (tzw. "czarna"). Wydawnictwo to okazało się sukcesem artystycznym i komercyjnym, album zebrał entuzjastyczne recenzje i sprzedał się w ilości 80 tys. egzemplarzy. Na kolejnym Festiwalu "Jarocin '94" grupa wystąpiła już w charakterze gościa. W tym roku zarejestrowano również materiał zagrany podczas wywiadu w Radio Gliwice wydany następnie pt. "Ankh - Koncert akustyczny".W styczniu 1995 roku zespół zakończył pracę nad kolejną płytą studyjną.

   

  CZŁONKOWIE ZESPOŁU:

  Piotr Krzemiński – śpiew, gitara elektryczna
  Krzysztof Szmidt – gitara basowa
  Michał Pastuszka –instrumenty klawiszowe, gitara elektryczna
  Jan Prościński – perkusja, instrumenty perkusyjne
  Dominik Bieńczycki - skrzypce
  Joanna Chudyba - skrzypce.

   

   

  INTERNET:

     

  GATUNEK:

  rock

 • BROWN


  BROWN to rzeszowski zespół rockowy działający na polskiej scenie od 18 lat. Ma na swoim koncie 4 studyjne albumy. Najnowsze wydawnictwo – TRZY SŁOŃCA – jest najlepiej przyjętą płytą w historii zespołu. W ostatnim czasie zespół został zaproszony do TELEEXPRESSU, DZIEŃ DOBRY TVN oraz na transmitowany na żywo, koncert w ANTYRADIO.

  BROWN od lat cieszy się uznaniem fanów i krytyki. Dał się poznać na setkach zagranych koncertów, niejednokrotnie występując z największymi gwiazdami polskiej sceny. Koncerty BROWN to bardzo energetyczny show, dopełniony wieloma melodyjnymi akcentami. Trzykrotnie doceniony nagrodą publiczności, nagrodą dla najlepszego wokalisty, gitarzysty oraz nagrodą dziennikarzy.

   

   

  INTERNET: 

        

  GATUNEK:

  rock, grunge

 • Gooral ⭐️


  Gooral to jeden z najciekawszych polskich twórców tej dekady poruszających się w obrębie elektroniki. Stworzył niepowtarzalny styl zwany Ethno Elektro. Artysta łączy muzykę klubową i elektroniczną z polską góralszczyzną. Zagrał około tysiąca żywiołowych koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą m.in.: Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Woodstock, Audioriver. Odwiedził koncertowo ponad 20 krajów m.in.: Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość europejskich państw. Współtworzy również inne projekty muzyczne: Psio Crew, CUDA i Górny, czyli Gooral w odsłonie techno.

  Wydał 5 albumów studyjnych i jeden DVD z Mazowszem. Stworzył muzykę do dwóch filmów, spektaklu teatralnego, kilku reklam i wydał wiele singli. Ma na koncie kultowego Machinera, nominacje do Fryderyków i nagrodę na Nowej Tradycji. Jego muzyką reklamował się Opener na swoje 10-lecie.

  Obecnie artysta promuje najnowszy album „Ethno Elektro 2”. Na płycie możemy usłyszeć Stanisława Leszczyńskiego, z którym obecnie najczęściej można go zobaczyć na scenie oraz współtwórcę Psio Crew — Macieja Szymonowicza.

   

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  dance, electronic
   

 • Snowman ✨


  Zespół Snowman rozpoczął rejestrację nowych piosenek. Efekt tej pracy usłyszymy w 2019 r. Obecnie usłyszeć można w rozgłośniach radiowych nową piosenkę „Serce w butelce”. Z początkiem roku zespół rusza w trasę po małych klubach by przetestować nowe piosenki, nie zabraknie też starszych dobrze już znanych.

  Snowman zadebiutował na polskim rynku fonograficznym w 2008 roku krążkiem "Lazy", entuzjastycznie przyjętym zarówno przez słuchaczy jak i krytyków. Po niezapomnianym koncercie premierowym w Studio im. A. Osieckiej zespół uzyskał nominację do prestiżowej nagrody Mateusze 2009 radiowej Trójki. Dla scharakteryzowania ich muzyki użyto wielu określeń: post rock, jazz, elektronika, trans jazz, rock progresywny, psychodelia, gitarowa alternatywa lub po prostu eksperyment.

  Drugą płytą „The Best Is Yet To Come“ Snowman pokazał swoje nowe oblicze – zdecydowanie bardziej piosenkowe, melodyjne i dynamiczne. Muzycy udowodnili, że potrafią z pasją eksploatować nowe obszary i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji.

   

   

  INTERNET:

      

  GATUNEK:

  rock alternatywny, avant pop
   

Półfinał we Wrocławiu | 06.04 | Centrum Koncertowe A2
 • Miejsce


  Centrum Koncertowe A2 przestrzenne i klimatyczne miejsce we Wrocławiu, przystosowane do imprez kulturalnych i eventów; specjalnie wygłuszone i wyposażone w sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy najwyższej jakości. Duża przestrzeń sprawi, że każdy z Was znajdzie sporo miejsca dla siebie i nie będzie musiał stać na „jednej nodze”. Bogato wyposażone bary zaspokoją najbardziej wybrednych miłośników trunków, a spora ilość loży i stolików pozwoli przycupnąć po koncertowym szaleństwie.

   

  LOKALIZACJA:

  Góralska 5, 53-610 Wrocław

   

  DOJAZD:

  Z centrum Wrocławia do Centrum Koncertowego A2 dojedziesz autobusami i tramwajami. Spacer z Dworca Głównego zajmie Ci około 40 minut.

   Linie autobusowe: 106148 (przystanek Śrubowa)

   Linie tramwajowe: 31, 32 (przystanek Plac Strzegomski)

   

   

  INTERNET:

   

 • Tabu ⭐️


  Zespół Tabu powstał w 2003 roku. Przez lata działalności krystalizował się skład zespołu jak i styl muzyczny, który do dziś mu towarzyszy. Energetyczne reggae, mocna sekcja dęta i charyzma sceniczna to kierunek, którym Tabu podąża od wielu lat.

  Setki zagranych koncertów i tysiące przejechanych kilometrów spowodowało, że Tabu to nie tylko zespół muzyczny grający reggae. Tabu to wielka rodzina, machina, która prze do przodu niczym dobrze rozpędzona lokomotywa. Na koncie zespołu są cztery studyjne płyty oraz jeden album koncertowy.

  „Meteory” to ostatnia studyjna płyta zespołu, która miała swoją premierę jesienią 2015 roku. Album jest pełen wycieczek po muzycznych stylach, jednak łączy je reggae`owa pulsacja. Krążek to ogromna dawka szczerych emocji. To muzyczna podróż pomiędzy niebem a ziemią. Każda z piosenek jest osobną historią, prowadzi swoje własne życie, jednak razem tworzą mieszankę o wspólnym fundamencie. Jest nim siła, moc muzycznego przesłania oraz charyzma i prawda życia przekazywana w tekstach.

  Aktualnie zespół pracuje nad piątym studyjnym albumem, a jego pierwszym zwiastunem jest utwór „Głowa do góry” z gościnnym udziałem Kamila Bednarka.

   

   

  INTERNET:

       

  GATUNEK:

  reggae

 • Hope ✨


  Hope to czołowi reprezentanci polskiego rapcore'u, z powodzeniem sprawdzający się na krajowych i zagranicznych scenach. W ciągu wieloletniej działalności dzielili scenę z legendami pokroju Limp Bizkit, Body Count, Head PE.

  To również laureaci popularnego programu Must Be the Music, a także Eliminacji do Przystanku Woodstock. W sumie na „Najpiękniejszym Festiwalu Świata” Poznaniacy wystąpili czterokrotnie - w latach 2012, 2013, 2015 i 2018. Zespół z powodzeniem występował również za granicą, m.in. w Rosji, Niemczech, Szwajcarii, Czechach, Bułgarii oraz na Ukrainie. Na ich koncie znajdują się 3 albumy studyjne ("Join The Gang", "Da Best Of" oraz najnowszy "Name It"). Premierowy album ukazał się w sprzedaży 18 stycznia bieżącego roku. Jest dostępny na najpopularniejszych serwisach streamingowych oraz na YouTube, a także w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

  Obecnie zespół Hope promuje swój najnowszy album grając koncerty w ramach trasy „Name It Tour 2019”. Trasa rozpoczęła się w połowie lutego i potrwa do końca kwietnia. Po drodze zespół wystąpi w prawie 20 miejscach na terenie całego kraju!

   

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  rapcore, nu metal

Półfinał w Gdańsku | 18.05 | Stary Maneż
 • Miejsce


  Stary Maneż to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt osadzony w historycznej przestrzeni. Budynek powstał w 1902 roku, a na przełomie XIX i XX wieku pełnił funkcję ujeżdżalni koni, stacjonującej na tym terenie elitarnej jednostki huzarów pruskich. To miejsce, w którym na stałe zagościły kultura i sztuka. Na scenie co roku goszczą gwiazdy polskie i zagraniczne. Dzięki niesamowitej atmosferze tego miejsca, profesjonalnemu sprzętowi i świetnej akustyce wiele z nich wraca tutaj, chcąc znów spotkać się z trójmiejskimi fanami. Stary Maneż to obiekt o niepowtarzalnym charakterze dysponujący salą widowisko-koncertową, antresolą, wine barem, gdzie oprócz wspaniałych koncertów organizujemy imprezy zamknięte dopasowane do oczekiwań naszych Gości.

   

  LOKALIZACJA:

  Garnizon Kultury, Juliusza Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk Wrzeszcz

   

  DOJAZD:

  Z centrum Gdańska do Starego Maneżu dojedziesz autobusami i tramwajami. Spacer z Dworca Gdańsk Wrzeszcz zajmie Ci około 18 minut.

   Linie autobusowe: 110, 122, 126, 157 (przystanek Zabytkowa), 127, 158, 199, 227, 315 (przystanek Galeria Bałtycka), 136, 149 (przystanek Zabytkowa/ Chrzanowskiego)

   Linie tramwajowe: 5, 6, 9, 11, 12 (przystanek Galeria Bałtycka)

   

   

  INTERNET:

    

 • Agata Karczewska ✨


  Agata Karczewska to warszawska singer-songwriterka tworząca muzykę z pogranicza amerykańskiego folku i country.

  Jej styl określany muzycznym minimalizmem opiera się na charakterystycznym wokalu i ciepłym brzmieniu gitary akustycznej. Jest samoukiem, czerpiącym inspiracje z songwriterskich tradycji i uczącym się komponowania od swoich idoli, Elliotta Smitha i Boba Dylana. Każda piosenka to oddzielna opowieść, skonstruowana wokół wspomnień, popkulturowych skojarzeń czy zasłyszanych historii.

  W kwietniu 2017 r. ukazała się EP-ka You’re Not So Special, na której Karczewska śpiewa między innymi o grzechu, wrażliwości i samotności. Od momentu jej wydania Agata zagrała w kilkudziesięciu polskich klubach, na swoim koncie ma również występy w Portugalii, Niemczech, Słowenii, Francji i Czechach. Karczewska pojawiła się też na kilku znaczących festiwalach: Spring Break w Poznaniu, Halfway Festiwal w Białymstoku, Songwriter Łódź Festiwal, Pol’and’Rock Festival, Jarocin Festiwal oraz Live at Heart w Szwecji. 29 marca ukaże się jej debiutancki album długogrający zatytułowany I’m not good at having fun.

   

   

  INTERNET:

        

  GATUNEK:

  indie
   

Finał w Warszawie | 22.06 | Progresja
 • Miejsce


  Progresja to klub, który wyrósł z pasji, miłości do muzyki i przekonania, że koncert to coś więcej niż odsłuchanie popularnego kawałka w internecie. Choć klub przez wiele lat kojarzony był z cięższym brzmieniem na scenie Progresji pojawiają się obecnie oprócz rockowych ikon także gwiazdy muzyki mainstreamowej, pop, elektronicznej, alternatywnej, a nawet jazzowej. Progresja to nie tylko wielkie produkcje, to także ludzie i ich pasje. Wciąż staramy się poprawiać jakość koncertów pracując z najlepszymi firmami na rynku dostarczającymi dźwięk i światło na imprezy. Mamy także najlepiej zaopatrzone bary jeśli chodzi o kluby koncertowe w Warszawie. W Progresji znajdują się 4 bary działające na wszystkich poziomach klubu.

   

  LOKALIZACJA:

  Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

   

  DOJAZD:

  Z centrum Warszawy do Progresji dojedziesz autobusami i tramwajami. Spacer z Dworca Centralnego zajmie Ci około 70 minut.

   Linie autobusowe: 105, 184, 197 (przystanek Fort Wola), 194, 713, 716, 813 (przystanek pętla Cm. Wolski)

   Linie tramwajowe: 10, 11, 26 (przystanek Fort Wola), 13, 27 (przystanek pętla Cm. Wolski)

   

   

  INTERNET:

      

 • HUNTER ⭐️


  Hunter to polski zespół wykonujący muzykę z pogranicza rocka i metalu, z wplecionymi elementami muzyki klasycznej i filmowej. W ciągu 33 lat istnienia zyskał status legendy, wydał 7 płyt studyjnych oraz 4 albumy koncertowe. Zespół kieruje swoje dźwięki i słowa przeciw wojnie, przemocy, nietolerancji i głupocie. Wydawnictwa Huntera zdobywały szerokie uznanie w branży muzycznej (wielokrotnie nominacje do Fryderyków) oraz publiczności (Złoty Bączek, liczne wyróżnienia w plebiscytach pism muzycznych), a albumy „Królestwo” i „Imperium” zyskały statusy złotych płyt. Wizytówką Huntera jest niepowtarzalny klimat, wieloznaczność, metafory, przedziwne dźwięki i gry słowne, niespotykane instrumenty, czy bogate scenografie i ilustrujący muzykę i słowa show podczas koncertów.

   

   

  INTERNET:

       

  GATUNEK:

  heavy metal, thrash metal

 • MetKa ✨


  MetKa - warszawska kapela założona na przełomie 2011 i 2012 roku z inicjatywy Krzyśka "Kowala" Kowalczyka. Zespół tworzy muzykę składającą się zarówno z wesołych i skocznych rytmów ska, jak również niepokornych punkowych akordów oraz ciężkich rockowych riffów. Teksty często w zabawny sposób opisują otaczającą nas rzeczywistość. MetKa to grupa typowo koncertowa, znakomicie sprawdzająca się na scenach klubowych, ale również na dużych scenach (Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie 2012, Woodstock Ukraina 2013, Święto ulicy Mariackiej w Katowicach 2013, EuroMajdan - Kijów 2013, Pol’and’Rock (ex - Przystanek Woodstock) 2013, 2014, 2018, Festiwal Wielki Ogień 2017 w Ostrowcu Świętokrzyskim).

  Zespół dwukrotnie podchodził do konkursów muzycznych, za każdym razem wyjeżdżając z nagrodą główną (Festiwal RockStars - Katowice 2014, Festiwal Wielki Ogień - Ostrowiec Świętokrzyski 2016).

  Koncerty zespołu charakteryzują się niesamowitą energią, jak również znakomitym kontaktem z publicznością.

   

  CZŁONKOWIE ZESPOŁU:

  Kowal - to ten co stoi przed mikrofonem, do którego śpiewa (udaje jeszcze, że gra na gitarze - łapciuch)
  Majkel - gitara nie ma przed nim tajemnic i dlatego gra solówki
  Prezes - w jego gitarze jest pięć strun... ale są grube (bass)
  Padre - nadaje rytm waląc i smyrając bębenki
  Marek - dmucha w zagiętą rurkę (sax)

   

   

  INTERNET:

       

  GATUNEK:

  ska, punk, rock, reggae, metal

ZOBACZ TEŻ