Eliminacje

Drodzy Pol’and’Rockowicze, Szanowni Artyści!

 

Fundacja WOŚP nadal przyjmuje zgłoszenia na Eliminacje do Najpiękniejszego Festiwalu Świata, jednakże z powodu przedłużającej się pandemii COVID-19 przychodzące płyty są odkładane na bliżej nieokreślony czas, kiedy to będziemy wiedzieli więcej o możliwościach realizacji naszych przeglądów.


Przypominamy też, że mamy wytypowanych artystów z roku 2020, którzy razem z nami czekają w blokach startowych na rozwój bieżącej sytuacji.

 

Marzenie wielu zespołów!
Zagranie na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata to marzenie wielu zespołów!

Pol'and'Rock Festival to jeden z największych na świecie festiwali rockowych, który już od kilku lat stwarza młodym zespołom szansę, aby powalczyć o występ na scenach, obok największych gwiazd każdej z edycji imprezy! Niepowtarzalny klimat przyjaźni i wolności oraz wielosettysięczna publiczność pod sceną to magnes nie tylko dla początkujących muzyków.

 

Eliminacje do Pol'and'Rock Festival składają się z dwóch części. Pierwsza jest oparta na przesłuchaniach płyt. Drugi etap to seria półfinałowych koncertów na żywo, a ich celem jest wyłonienie artystów, którzy zagrają na scenach Najpiękniejszego Festiwalu Świata. Drugi etap Eliminacji to, oprócz spełnienia muzycznych marzeń, przede wszystkim niezwykła atmosfera koncertów w najlepszych klubach w Polsce, magia wspólnego grania i radość rywalizacji, w której tak naprawdę nie ma przegranych.

 

Termin wysyłania płyt upłynął 11.02.2020.

Sprawdź regulamin!

 

 

Cel

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na scenach Pol'and'Rock Festival 2021.

 

Uczestnicy

Aby wziąć udział w Eliminacjach do Pol'and'Rock Festival. Wystarczy wysłać swoją płytę (min. 3 utwory) na adres Fundacji WOŚP: ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa, z dopiskiem "Eliminacje". Termin przesyłania zgłoszeń upływa 11.02.2020.

 

 

 

Koncerty na żywo

Zespoły wyłonione w pierwszym etapie Eliminacji otrzymują zaproszenie do udziału w półfinałowych koncertach w klubach w całej Polsce. Wstęp na koncerty jest wolny! Każdy z zespołów ma 20 minut, aby dać z siebie wszystko i zaprezentować swoją muzykę publiczności oraz jurorom. O tym, który zespół zostanie zaproszony do zagrania na jednej ze scen Najpiękniejszego Festiwalu Świata decydują jurorzy.  

 

W 2020 roku w związku z zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się w Europie koronawirusa, zdecydowaliśmy się, że nie odbędą się dotychczas zapowiadane koncerty z udziałem publiczności. 

 

Nagrody

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną - koncert na jednej ze scen Festiwalu. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert. 
Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

 

ZOBACZ TEŻ