Eliminacje

Szansa na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

 

Wyznaczamy kierunek — nowa polska muzyka! Zapraszamy kapele do wzięcia udziału w Eliminacjach do 29. Pol'and'Rock Festival. Zwycięzcy muzycy otrzymają wyjątkową nagrodę — możliwość występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata i zaprezentowania muzyki przed szeroką publicznością. 

 

Jak wysłać zgłoszenie?

 

Aby zgłosić się do udziału w Eliminacjach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowyChcemy poznać lepiej Wasze kapele, dlatego też potrzebujemy od Was informacji o tym, skąd pochodzicie, jaką muzykę gracie i kto wchodzi w skład Waszego zespołu. Żeby Was zaprezentować na naszych stronach i w mediach społecznościowych prosimy też o załączenie zdjęcia zespołu i krótkiego opisu, który przybliży Waszą muzykę słuchaczom. 

 

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2023 roku. 
 

Zapoznaj się z Regulaminem Eliminacji do 29. Pol'and'Rock Festival 

Kierunek - nowa polska muzyka!
Zagraj na Pol'and'Rock Festival

W tym roku, pierwszy etap eliminacyjnych zmagań wymaga od kapel przesłania formularza zgłoszeniowego. Po rozpatrzeniu formularzy, będziemy się kontaktować z wybranymi zespołami, aby zaprosić je na festiwal. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2023 roku. 

  

 

 

 

Cel

Eliminacje mają na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Eliminacje do Pol'and'Rock Festival to też dla początkujących kapel świetna okazja do tego, aby zaprezentować się przed większą publicznością.

Za sprawą Eliminacji do Pol'and'Rock Festival (w przeszłości Przystanek Woodstock), wielbiciele muzyki mieli okazję poznać zespoły takie jak Nocny Kochanek, Tabu, Enej, Łydka Grubasa czy Kwiat Jabłoni.

Najpiękniejsza Publiczność Świata entuzjastycznie przyjmuje nowe brzmienia, a dla kapel występ na naszym Festiwalu to niezapomniane doświadczenie i ogromny krok w stronę rozpoznawalności i kariery. 

 

Uczestnicy

W Eliminacjach do Najpiękniejszego Festiwalu Świata może wziąć udział każdy - zapraszamy też kapele, które brały udział w festiwalowych zmaganiach w ubiegłych latach. 

Jednocześnie przypominamy, że Wasza kapela powinna dysponować oryginalnym, autorskim materiałem, który pozwoli na 40-minutowy występ na scenie 29. Pol'and'Rock Festival.

 

 

 

 

Koncerty na żywo

Ostatecznym sprawdzianem dla kapel, które zostaną docenione przez naszą festiwalową Komisję Konkursową, będzie występ podczas półfinałowych koncertów na żywo. Więcej informacji na temat organizacji koncertów na żywo będziemy podawać w późniejszym terminie. 

 

 

Nagrody

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną - koncert na jednej ze scen Festiwalu. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert. Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

 

ZOBACZ TEŻ