Eliminacje

Szansa na występ na Najpiękniejszym Festiwalu Świata

 

Wyznaczamy kierunek - nowa polska muzyka! Po raz kolejny zapraszamy kapele z całego świata do wzięcia udziału w Eliminacjach, których Zwycięzcy otrzymają wyjątkową nagrodę - możliwość występu na Najpiękniejszym Festiwalu Świata i zaprezentowania swojej muzyki przed szeroką publicznością. 
Aby zgłosić się do udziału w Eliminacjach do jubileuszowej 30. edycji Pol'and'Rock Festival, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online. Termin przyjmowania zgłoszeń do Eliminacji mija 31 marca 2024 roku.

 

 

Zapoznaj się z Regulaminem Eliminacji do 30. Pol'and'Rock Festival 

Kierunek - nowa muzyka!
Zagraj na Pol'and'Rock Festival

W tym roku, pierwszy etap eliminacyjnych zmagań będzie wymagać od kapel przesłania formularza zgłoszeniowego. Po rozpatrzeniu formularzy, skontaktujemy się z wybranymi zespołami, aby zaprosić je na festiwal. Ostateczny termin na przesłanie zgłoszeń mija 31 marca 2024 roku. 

  

 

 

 

 

Cel

Konkurs na celu wyłonić kilka zespołów, które zagrają koncerty na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Eliminacje do Pol'and'Rock Festival to też dla początkujących kapel świetna okazja do tego, aby zaprezentować się przed większą publicznością.

Za sprawą Eliminacji do Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), wielbiciele muzyki mieli okazję poznać zespoły takie jak Nocny Kochanek, Tabu, Enej, Łydka Grubasa czy Kwiat Jabłoni.

Najpiękniejsza Publiczność Świata entuzjastycznie przyjmuje nowe brzmienia, a dla kapel występ na naszym Festiwalu to niezapomniane doświadczenie i ogromny krok w stronę rozpoznawalności i kariery. 

 

Uczestnicy

W Eliminacjach do Najpiękniejszego Festiwalu Świata może wziąć udział każdy - zapraszamy też kapele, które brały udział w festiwalowych zmaganiach w poprzednich latach. 

Jednocześnie przypominamy, że Wasza kapela powinna dysponować oryginalnym, autorskim materiałem, który pozwoli na 40-minutowy występ na scenie Pol'and'Rock Festival.

 

 

 

 

 

Nagrody

Zwycięzcy Eliminacji otrzymują nagrodę główną - koncert na jednej ze scen Festiwalu. Zespoły nie otrzymują wynagrodzenia za koncert. Organizatorem Eliminacji jest Złoty Melon Sp. z o.o.

 

ZOBACZ TEŻ