Dla prasy

Jak się akredytować?

 

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, organizator 24. Pol'and'Rock Festival, organizuje na terenie festiwalu Centrum Prasowe, które będzie miejscem kontaktu organizatora z dziennikarzami. Każda redakcja pracująca na festiwalu będzie regularnie otrzymywać materiały prasowe i serwis fotograficzny, które będą publikowane w Bazie Mediów WOŚP

 

Wszystkie redakcje zainteresowane otrzymanie akredytacji prasowej na 24. Pol'and'Rock Festival prosimy o wypełnienie wniosku w Bazie Mediów WOŚP do 24 lipca br. Z powodów organizacyjnych ilość akredytacji jest ograniczona. Organizator Festiwalu może odmówić akredytacji bez podania przyczyny. 

 

Warunkiem koniecznym do uzyskania akredytacji jest uiszczenie opłaty 184,50 PLN brutto od redakcji 1- lub 2-osobowej, a w przypadku większej ilości osób pracujących w redakcji, opłata jest zwiększana o 92,25 PLN brutto za każdą dodatkową osobę. Informacja o numerze konta bankowego, dokładnej kwocie oraz możliwości odbioru faktury dla redakcji, zostanie przesłana na adres osoby odpowiedzialnej za działanie zespołu redakcyjnego po zatwierdzeniu wniosku o akredytację. 

 

Dziennikarze, którym zostaną przyznane akredytacje na 24. Pol'and'Rock Festival, będą mogli odebrać identyfikatory i pakiety prasowe w festiwalowym Centrum Prasowym w Kostrzynie nad Odrą na dzień przed rozpoczęciem koncertów - od 1 sierpnia 2018 od godz. 10:00. Może być konieczne okazanie legitymacji prasowej.

 

W trakcie trwania festiwalu, wstęp do Centrum Prasowego będą miały tylko osoby posiadające tegoroczne akredytacje.


Przeczytaj regulamin pracy dziennikarzy na 24. Pol'and'Rock Festival 

 

Newsroom Pol'and'Rock Festival 


 

Fot. Fundacja WOŚP

ZOBACZ TEŻ
nota prawna