Dzieci na Festiwalu

Dzieci na Pol'and'Rock Festival

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Dlatego możecie przyjechać do nas również ze swoimi pociechami. Pamiętajcie jednak, że Najpiękniejszy Festiwal Świata to ogromna impreza, warto zdać sobie z tego sprawę i dokładnie zaplanować swój pobyt z dzieckiem. 

 

Gdy decydujecie się na udział w Festiwalu wraz z dzieckiem nie jesteście już odpowiedzialni tylko za siebie. By mieć pewność, że pobyt Waszej pociechy na festiwalu będzie niezapomnianym przeżyciem, warto przestrzegać kilku zasad.

Przyjeżdżając

 

 

 

Zadbajcie o bezpieczeństwo Waszego dziecka: 

  • Przygotujcie apteczkę, w której znajdą się wszystkie leki, które mogą się przydać dziecku - np. na ból głowy czy ukąszenia komarów.
  • Pamiętajcie o nakryciu głowy, posmarowaniu kremem z filtrem i podawaniu dużej ilości wody dzieciom.
  • Nigdy, pod żadnym pozorem nie zostawiajcie dzieci samych w namiocie! Zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

fot. Dominika Rutkowska

W razie problemów

Zaraz po przyjeździe na teren festiwalu wyposażcie swoje pociechy w informacje pozwalające się z wami skontaktować na wypadek gdyby zgubiły się w przestrzeni festiwalowej. W Punkcie Informacyjnym (na Pasażu Handlowym) oraz w namiocie warsztatowym ASP można odebrać opaski na rękę, na której warto napisać swój numer telefonu. Pozwoli to się z Wami skontaktować na wypadek zaginięcia. W tych punktach można też wypożyczyć słuchawki chroniące słuch.

Jeśli Wasze dziecko zniknie Wam z oczu w trakcie trwania Festiwalu, jak najszybciej zgłoście ten fakt Pokojowemu Patrolowi - powiedzcie swojemu dziecku kim są osoby w czerwonych koszulkach, by wiedziało, że może ufać naszym wolontariuszom.

 

 

fot. Dominika Rutkowska

Dzieci na Akademii Sztuk Przepięknych

Wszystkich najmłodszych festiwalowiczów, wraz z rodzicami, zapraszamy na Akademię Sztuk Przepięknych, gdzie Wasze pociechy będą mogły skorzystać z oferty przygotowanej przez organizacje pozarządowe i partnerów festiwalu. 

Strefa dla dzieci Herlitza i Pelikana

  • Strefa czynna codziennie od środy 12:00-20:00 w pozostałe dni 10:00-20:00
  • Zapraszamy dzieci w każdym wieku wraz z rodzicami - dzieci są pod wyłączną opieką rodziców - to Wy czuwacie nad bezpieczeństwem waszych pociech!
  • Aktywności - zajęcia plastyczne, malowanie buziek, lepienie z plasteliny, malowanie bandamek, tatuaże, mega bańki, gry i zabawy wielkoformatowe (twister, mega jenga, ringo, rzut do celu). Zajęcia poprowadzą zawodowi animatorzy.
  • Dla rodziców leżaki i chwila spokoju. Możliwość złapania oddechu w zacienionym miejscu. W tej strefie również będzie można otrzymać opaskę na numer telefonu.
  • Strefa dla dzieci umiejscowiona będzie pomiędzy Dużym Namiotem ASP a Warsztatami ASP.

Inne aktywności, które mogą zainteresować młodych festiwalowiczów -> lista warsztatów dla dzieci

 

ZOBACZ TEŻ