Dzieci na Festiwalu

Dzieci na Pol'and'Rock Festival

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Dlatego możecie przyjechać do nas również ze swoimi pociechami. Pamiętajcie jednak, że Najpiękniejszy Festiwal Świata to ogromna impreza, warto zdać sobie z tego sprawę i dokładnie zaplanować swój pobyt z dzieckiem. 

 

Gdy decydujecie się na udział w Festiwalu wraz z dzieckiem nie jesteście już odpowiedzialni tylko za siebie. By mieć pewność, że pobyt Waszej pociechy na festiwalu będzie niezapomnianym przeżyciem, warto przestrzegać kilku zasad.

Przyjeżdżając

 

 

 

Zadbajcie o bezpieczeństwo Waszego dziecka: 

  • Przygotujcie apteczkę, w której znajdą się wszystkie leki, które mogą się przydać dziecku - np. na ból głowy czy ukąszenia komarów.
  • Pamiętajcie o nakryciu głowy, posmarowaniu kremem z filtrem i podawaniu dużej ilości wody dzieciom.
  • Nigdy, pod żadnym pozorem nie zostawiajcie dzieci samych w namiocie! Zarówno w dzień, jak i w nocy.

 

fot. Dominika Rutkowska

W razie problemów

Jeśli Wasze dziecko zniknie Wam z oczu w trakcie trwania Festiwalu, jak najszybciej zgłoście ten fakt Pokojowemu Patrolowi - powiedzcie swojemu dziecku kim są osoby w czerwonych koszulkach, by wiedziało, że może ufać naszym wolontariuszom.

Koniecznie skontaktujcie się również z festiwalowym Biurem Rzeczy Znalezionych. To właśnie tam powinna skierować się Wasza pociecha jeśli straci Was z oczu - koniecznie zwróćcie na to uwagę swojemu dziecku, gdy będziecie przygotowywać się do wyjazdu na festiwal.

fot. Dominika Rutkowska

ZOBACZ TEŻ