Dzieci

Dzieci na Pol'and'Rock Festival

Pol'and'Rock Festival to miejsce dla całej rodziny! Możecie przyjechać do nas również ze swoimi najmłodszymi pociechami, jednak pamiętajcie, że Najpiękniejszy Festiwal Świata to jednocześnie ogromna impreza na obszernym terenie.

 

Gdy decydujecie się na udział w Festiwalu wraz z dzieckiem nie jesteście już odpowiedzialni tylko za siebie. Najpiękniejszy Festiwal Świata może być wspaniałą rodzinną przygodą, należy jednak odpowiednio się do niego przygotować. Ogromnie cieszy nas to, że Pol'and'Rock Festival jest miejscem międzypokoleniowymi ponad podziałami.

 

By mieć pewność, że pobyt Waszej pociechy na festiwalu będzie niezapomnianym przeżyciem, warto przestrzegać kilku zasad.

Aktywności dla dzieci

Wszystkich najmłodszych festiwalowiczów, wraz z rodzicami, zapraszamy do Strefy dla Dzieci na Akademii Sztuk Przepięknych. Wasze pociechy będą mogły skorzystać również z atrakcji, przygotowywanych przez organizacje pozarządowe, na ich stoiskach. Wkrótce więcej informacji!

 

 

Pamiętajcie, że to wy czuwacie nad bezpieczeństwem waszych pociech!

 

fot. Igor Kohutnicki

Przyjeżdżając

Zadbajcie o to, by na nadgarstku Waszego dziecka znalazła się opaska z Waszym numerem telefonu. Znajdziecie je w 4 punktach na terenie Festiwalu:

  • Namiot RUR
  • Biuro Rzeczy Znalezionych
  • Brama "Gucio"
  • Brama "Milenijna"

Dzięki nim, w razie zagubienia dziecka, będziemy w stanie się z Wami skontaktować! Pamiętajcie o tym, aby numer był czytelny i napisany najlepiej permanetnym markerem. Codziennie sprawdzajcie jego widoczność. 

Zadbajcie o bezpieczeństwo Waszego dziecka: 

  • Przygotujcie apteczkę, w której znajdą się wszystkie leki, które mogą się przydać dziecku - np. na ból głowy czy ukąszenia komarów.
  • Weźcie ze sobą słuchawki ochronne. Słuch dziecka jest znacznie bardziej wrażliwy, niż słuch osób dorosłych.
  • Pamiętajcie o nakryciu głowy, posmarowaniu kremem z filtrem i podawaniu dużej ilości wody dzieciom.
  • Nigdy, pod żadnym pozorem nie zostawiajcie dzieci samych w namiocie! Zarówno w dzień, jak i w nocy.

fot. Dominika Rutkowska

W razie problemów

Jeśli Wasze dziecko zniknie Wam z oczu w trakcie trwania Festiwalu, jak najszybciej zgłoście ten fakt Pokojowemu Patrolowi - powiedzcie swojemu dziecku kim są osoby w czerwonych koszulkach, by wiedziało, że może ufać naszym wolontariuszom.

Koniecznie skontaktujcie się również z festiwalowym Biurem Rzeczy Znalezionych. To właśnie tam powinna skierować się Wasza pociecha jeśli straci Was z oczu - koniecznie zwróćcie na to uwagę swojemu dziecku, gdy będziecie przygotowywać się do wyjazdu na festiwal.

fot. Dominika Rutkowska

ZOBACZ TEŻ
nota prawna