Pokaż Polskę

Pokaż Polskę

Festiwal Pol’and’Rock często doceniany jest jako przestrzeń do promocji Polski wśród zagranicznych gości wydarzenia. Szacujemy, że każdego roku odwiedza nas od kilkudziesięciu, do nawet stu tysięcy przyjezdnych przede wszystkim z Niemiec, ale także z wielu innych krajów. Przyjeżdżają do nas także fani muzyki z najdalszych zakątków świata – Stanów Zjednoczonych, Australii, czy Ameryki Południowej.

Zapraszamy Was do akcji „Pokaż Polskę”, której celem będzie promocja naszego kraju skierowana właśnie do zagranicznych gości Pol’and’Rock Festival. Poniżej znajdziecie formularz, w którym prosimy Was o podanie jednego, wybranego przez siebie zakątku Polski, który chcielibyście polecić fanom naszego festiwalu z innych krajów.

Z nadesłanych propozycji powstanie katalog miejsc pięknych i wyjątkowych, które następnie zaprezentujemy na stronie Festiwalu, a wybrane pokażemy także na telebimach podczas teogrocznej edycji Pol’and’Rock. To będą Wasze propozycje!

Liczymy na Was! Wskazujemy jedno, wybrane przez Was, jedyne takie miejsce, z którego jesteśmy dumni i do którego zaprosić chcemy gości z całego świata!

Zgłoszeń możecie dokonać tutaj: bit.ly/PokazPolskeFormularz
Używajcie też #PokazPolske

 

fot. Łukasz Widziszowski

ZOBACZ TEŻ