Runmageddon

na festiwalu

 

Najbardziej ekstremalny cykl biegów przeszkodowych w Europie zawitał na Przystanek Woodstock w 2017 roku! Dla uczestników zostały przygotowane dwa rodzaje startów – 3 km Intro z 15+ przeszkodami i 6 km Rekrut z 30+ przeszkodami.

Po raz pierwszy w historii mogliście wziąć udział w biegu przeszkodowym ze startem spod  Dużej Sceny Przystanku Woodstock! Na trasie czekać na Was będzie cała masa Runmageddonowych przeszkód! Umożliwimy Wam spróbowanie swoich sił m.in. na Pionowych Ścianach, Mini Komandosie, Zasiekach, Helikopterze, Trylinkach, Porodówce, Małpim Gaju i wielu wielu innych. Dodatkowo zaserwujemy Wam błotne SPA Runmageddon!

 

 

 

Dystanse & pakiety:

Na przystanku Woodstock mogliście sprawdzić na dwóch dystansach - Intro
i Rekrut. A wszystko po to, aby sprawdzić swoją siłę i charakter, a na mecie czuć się najlepiej na świecie!:

 

- Intro (3 kilometry i 15+ przeszkód), starty w dniach 3 i 4 sierpnia

To świetny dystans na pierwszy start w Runmageddonie  lub rozruszanie rozbawionych kości festiwalowicza! Dystans idealny dla osób, które sportowi mówią „nie chce mi się”, czasem skoczą na koncerty na Woodstock lub chcą poczuć mega klimat Runmageddonu! Na trasie czekać na Was będzie  błoto ze sztucznymi i naturalnymi przeszkodami, współpraca z innymi startującymi, wspaniała zabawa i ogrom satysfakcji. Za linią mety odziejemy Was w unikalną bandanę Finishera Runmageddonu oraz sowicie napoimy . Istnieje też możliwość wyszarpania niepowtarzalnego bezrękawnika Runmageddonu za jedyne 50 zł. 

 

 

 

- Rekrut (6 kilometrów i 30+ przeszkód), starty w dniu 5 sierpnia

Formuła idealna dla bardziej wprawionych sportowo festiwalowiczów (ale dasz radę!). Na trasie czekać Was będzie jeszcze więcej morderczych przeszkód, błota i zabawy. W drogę ruszycie w dołączonej do pakietu specjalnej koszulce termicznej Runmageddon od Pitbull West Coast! Na mecie otrzymacie unikalną bandanę Finishera, a za pokonanie trasy - kozacki medal oraz pierwsze punkty w Lidze Runmageddon (napoimy Was też- a jakże)! Rekrut da Wam także pierwszy stopień nie tylko do runmageddonowego piekła, ale i Weterana Runmageddonu – statuetki, którą otrzymacie po przebiegnięciu tras Rekruta, Classic`a i Hardcore`a w jednym sezonie! 

 

 

 

Zapisy:

Zapisy na start prowadzone są:

  

 

  • W strefie Runmageddon na Przystanku Woodstock (szczegóły wkrótce).

 

Za ile:

  • Poprzez www:

- 49 zł za formułę Intro

- 199 zł za formułę Rekrut

  • W strefie Runmageddon na Przystanku Woodstock:

- 50 zł Start w formule Intro

- 250 zł Start w formule Rekrut 

 

 

 

ZOBACZ TEŻ