Strefy i oferty specjalne

Dzieje się!

Jak co roku na festiwalowym polu powstanie kilka stref przygotowanych przez naszych partnerów i przyjaciół. Zobacz, co tym razem mamy Wam do zaoferowania. 

 

 

 

Zobacz, co przygotowali dla Was nasi partnerzy
Play

#playmudness


Naładuj się pozytywną energią w strefie pełnej fioletowego błota! Dołącz do nas i baw się dobrze wpadając do basenu wypełnionego wyjątkowym błotem. Zagraj we frisbee, sprawdź się w przeciąganiu liny lub poślizgaj się na wodnej zjeżdżalni. Zabierz ze sobą pozytywne wspomnienia i parę fajnych gadżetów od PLAY. 

Działania eko w Strefie Województwa Lubuskiego
  • Zdrowy dizajn lubuski - warsztaty z projektantką mody Natalią Ślizowską, podczas których Woodstockowicze będą mogli przygotować asortymenty ubioru lub akcesoria niezbędne do komfortowego "przetrwania" festiwalu w specyficznych warunkach pogodowych, m.in. nakrycia głowy, koszulki, parasolki, maty. Do wykonania projektów zostaną użyte czyste odpady. Czas trwania: 1-2 sierpnia, godz. 12.00-20.00.
  • Ekowarsztaty z użyciem elementów z kartonu, papieru, drewna. Czas trwania 1-3 sierpnia, godz. 12.00-20.00.
  • Recyklomat w lubuskiej strefie - do specjalnego urządzenia będzie można wrzucić butelkę plastikową lub puszkę, która zostanie posortowana. Każda osoba, która skorzysta z recyklomatu, dostanie upominek w ramach ekoprogramu lojalnościowego. Czas trwania 1-3 sierpnia, godz. 12.00-20.00.
  • Zdrowe koktajle - zapraszamy na zdrowy koktajl, który będzie można samemu zrobić korzystając z roweru stacjonarnego, tzw. cocktailbike'a. Czas trwania 1-3 sierpnia, godz. 12.00-20.00.
  • Treningi siłowe - zapraszamy na treningi siłowe, do wykonywania których potrzebna jest tylko masa własnego ciała. Czas trwania 1-2 sierpnia, godz. 12.00-12.45.
  • Parking rowerowy - w lubuskiej strefie będziesz mógł zostawić rower i - spokojny o swój jednoślad - ruszyć na festiwalowe pole. A przy parkingu będzie działał plenerowy serwis rowerowy. Czas trwania 1-3 sierpnia. Serwis w godz. 12.00-20.00. Rowery na parkingu będą mogły zostać nawet na noc.
ZOBACZ TEŻ
nota prawna