Partnerzy Festiwalu

Partnerzy

Sprawdźcie, co poza wspaniałymi koncertami czeka na Was na festiwalowym polu! Nasi partnerzy przygotowali dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji! Widzimy się już 3-5 sierpnia na 29. Pol'and'Rock Festival na lotnisku Czaplinek-Broczyno!

Lech

Marka Lech Kompanii Piwowarskiej przygotowała dla festiwalowiczów wiele atrakcji.

Czekają na nich strefy zlokalizowane przy głównym deptaku – Miasteczko Lechend bliżej Dużej Sceny (a w nim Strefa Eko Basket Challenge i Strefa Sprawdź Promile), Strefa Lech Free obok pola Rock Camp oraz Strefa Sprzedażowa.

Miasteczko Lechend

W miasteczku znajdą się:

 • Lech Music Stage DJ w wyjątkową muzyką,
 • orzeźwiające mgiełki,
 • Strefa Sprawdź promile,
 • Strefa Eko Basket Challenge.

Strefa Lech Free

W strefie Lech Free (obok pola Rock Camp) można dołączyć do trenerek, które poprowadzą jogę, zumbę i fitness!

Rozkład jazdy:

 • 10:30 Joga
 • 12:00 Joga
 • 13:30 Zumba
 • 15:00 Fitness
 • 16:30 Zumba

Strefa Sprawdź Promile

Zachęcamy wszystkich festiwalowiczów do odwiedzenia jednej ze stref Sprawdź Promile, w której za pomocą profesjonalnego alkomatu można sprawdzić poziom alkoholu w wydychanym powietrzu. Znajdą się tam też ciekawe animacje w alkogoglach (labirynt, refleksomierz), które w przystępny sposób pokażą, jak alkohol działa na organizm.

Godziny otwarcia:

 • Czwartek 16:00-24:00
 • Piątek 10:00 - 01:00
 • Sobota 10:00 - 01:00
 • Niedziela 08:00-15:00

Na pierwsze 50 osób, które odwiedzą co pełną godzinę strefę Sprawdź Promile, czekają kupony na puszkę Lecha Free. Akcja trwa od czwartków do soboty. Więcej szczegółów w strefie.

Strefa Eko Basket Challenge

Lech jest zaangażowany w ochronę środowiska. W tym roku kontynuuje akcję wspierania sprzątania Festiwalu. Na tegorocznej edycji, by pozostawić po sobie czystą przestrzeń, rozdadzą 66 tys. worków na śmieci. Szukaj Pokojowego Patrolu, który będzie je rozdawał na terenie całego Festiwalu.

Piwo Lecha można kupić w puszkach nadających się do recyclingu. Folia wielopaków Lecha, nie dość, że sama jest wykonana z surowców z odzysku, to nadaje się do ponownego użycia. Dodatkowo, kolejny rok z rzędu, w strefach gastro dostępne będą kubki wielokrotnego użytku ze specjalnie zaprojektowanymi pod tegoroczną edycję Festiwalu grafikami.

Zapraszamy do Strefy Eko: Eko Basket Challange, gdzie można przynieść odpady przeznaczone do recyclingu (puszki i kubki) i wziąć udział w zielonym, sportowym wyzwaniu. Codziennie są do zdobycia zestawy z solarnymi power bankami, a na mistrzów Festiwalu czekają 3 elektryczne skutery.

Szczegóły i regulamin dostępne w strefie.

Strefa będzie otwarta:

 • Czwartek 09:00-18:00
 • Piątek 09:00-18:00
 • Sobota 09:00-18:00

Strefa Sprzedażowa

W strefie sprzedażowej Lecha na uczestników Festiwalu będzie czekać wiele nowości. Oprócz flagowych lagerów Lech Premium oraz Lech Free lager znajdą się w niej najnowsze warianty z portfolio m.in.: Lech Easy, Lech Free Limonka, Lech Free Active Hydrate Mango i Cytryna, Lech Free Active Hydrate Liczi i Cytryna.

 

 

mBank

Specjalnie dla fanów festiwalu i kolekcjonerów, mBank przygotował 20 tys. sztuk limitowanej karty płatniczej projektu Jurka Owsiaka. Karta tradycyjna (plastikowa) ma po raz pierwszy w mBanku wcięcie dla osób niedowidzących/niewidomych, dzięki któremu wiedzą, gdzie muszą złapać, żeby zapłacić. Jest dostępna również mobilna wersja tej karty. Mogą ją zamówić zarówno obecni, jak i nowi klienci. Szczegóły na www.mBank.pl/polandrock.

Na terenie festiwalu mBanku będzie mieć dwie placówki – w pasażu i przy ASP. Podczas festiwalu będzie można otworzyć konto z festiwalową kartą i odebrać festiwalowe gadżety koszulkę projektu Jurka Owsiaka, worek, czapkę i wachlarz.

Oprócz tego w strefie przy ASP będzie fotostrefa z huśtawkami, w której będzie można zrobić sobie zdjęcie ze znajomymi i jedno zabrać ze sobą na pamiątkę, a drugie przykleić na naszą tablicę festiwalowych spotkań i stworzyć z nami pamiątkowy kolaż chwil i zdjęć z 29. edycji Festiwalu.

Dla swoich klientów i wszystkich festiwalowiczów mBank przygotował drobne upominki: naklejki, tatuaże, magnesy.

W strefie w pasażu będą rozdawane tabliczki z fajnymi hasłami (mam dobre serce, fajnie się bawię), które będzie można nosić na szyi, a przy okazji wziąć udział w foto akcji, bo do każdej tabliczki dołączane są małe, festiwalowe foto wyzwanie. 

 
Już od 2018 roku mBank jest Mecenasem Akademii Sztuk Przepięknych. Gościnią specjalną mBanku będzie Martyna Wojciechowska.

 

Allegro

Jakie atrakcje czekają na Ciebie w strefie Allegro?

Diabelski Młyn Allegro:

Allegro zapewnia najpiękniejszy widok na Pol’and’Rock Festival i niezapomniane wrażenia. 

Strefa All for Kids:

To wyjątkowa przestrzeń dla najmłodszych festiwalowiczów.

Zapraszamy dzieciaki z opiekunami na warsztaty, animacje i wiele atrakcji.

Codziennie od 12:00 do 20:00.

Ładowanie telefonów:

W strefie Allegro można doładować baterię, by nikomu nie zabrakło energii na festiwalowe przygody.

Wtyczki dostępne codziennie od godziny 12:00 do 23:59.

Konkursy z nagrodami:

O każdej pełnej godzinie pod automatem One Box organizowane będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! Do wygrania także dostępy do Onet Premium i bezkolejkowe wejścia na Diabelski Młyn Allegro.

Ścianka foto:

Częścią festiwalowej scenografii w strefie Allegro będzie w tym roku oryginalny, zabytkowy Transporter California – idealne miejsce do zrobienia pamiątkowych zdjęć w klimacie Dzieci Kwiatów.

 

Crunchips

Crunchips już trzeci raz gra z Pol'and'Rock Festival. 

Na festiwalowym polu znajdziecie 4 wieże lokalizacyjne w najpopularniejszych smakach Crunchips, które pomogą Wam szybciej się zlokalizować i odnaleźć. Po festiwalu, z banerów reklamowych, które posłużą do stworzenia lokalizatorów, powstaną gadżety. 

Marka Crunchips wspiera inicjatywę Zaraz Będzie Czysto. 

W ramach Edycji Limitowanej z okazji 29. Pol'and'Rock Festival pojawiły się dwa nowe smaki Crunchips: Currywurst i Falafel.

 

ZOBACZ TEŻ