Partnerzy Festiwalu

Partnerzy

Sprawdźcie, co poza wspaniałymi koncertami czeka na Was na festiwalowym polu! Nasi partnerzy przygotowali dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji! Widzimy się już 29-30 lipca na 27. Pol'and'Rock Festival. W tym roku możesz być z nami ONLINE  - oglądając transmisję lub offline na Lotnisku Makowice - Płoty - jeśli posiadasz swoją imienną wejściówkę.

Lech

Festiwalowa puszka Lecha Premium z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka jest dostępna w sklepach na terenie całej Polski.

Od 25 lipca do 2 sierpnia będziesz mógł/mogła wygrać limitowaną eko koszulkę zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka, szczegóły na lech.pl

W strefie Lecha która startuje we wtorek (27.07) od 8:00 na uczestników Festiwalu będą czekać m.in. flagowe lagery Lech Premium i Lech Free w kubkach wielokrotnego użytku z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu.

Do wygrania będą również specjalne gadżety. Więcej szczegółów w strefie! 

W strefie Sprawdź Promile skorzystasz z badania alkomatem. 

 

 

Play

Zbierz najpiękniejsze festiwalowe wspomnienia jeszcze przed! Przyślij nam zdjęcia i filmy z poprzednich edycji, a my wyświetlimy je w strefie Play.

Już we wtorek 27.07 odpalamy kultową ładowarnię, a potem będzie tylko lepiej: strefa chillu i sportu, kino letnie, gadżety, muzyczna scena RedBull. 

Zaraz będzie… streaming! Chodź z nami na wirtualny spacer po Festiwalu. Obserwuj playdlawosp.pl i włącz rePLAY z teamPLAY

Przejdź do Play i oglądaj relację za darmo! Zgarnij ekstra 100 GB w aplikacji Play24 i tak jak wszyscy w tym roku ciesz się social mediami za darmo przez całe lato*.
*Maks 100 GB na wybrane funkcje aplikacji.

 

mBank

#mBanknaASP

Bądź bogatszy o wyjątkowe spotkania! Dołącz do nas w namiocie ASP i posłuchaj rozmów z niezwykłymi gośćmi. Wśród nich Elżbieta Dzikowska, Arek Jakubik, Andrzej Chyra, Przemek Kossakowski i wielu innych!

Chcesz zapytać o coś naszych gości? Śmiało! Wejdź na www.mojeASP.pl w czasie trwania rozmów i napisz tam swoje pytanie.

Chcesz zachować festiwalowe wspomnienia na dłużej? Zrób sobie zdjęcie z Jurkiem podczas festiwalu! Szukaj ekipy mBanku na terenie festiwalowego miasteczka, zrób sobie foto i dodaj je w social mediach z hasztagiem #FotozJurkiem. Później przyjdź do strefy mBanku, pochwal się swoją wyjątkową fotką i odbierz gadżet. Zdjęcie będziesz mógł również wydrukować i wysłać bliskim w formie pocztówki!

A jeśli oglądasz festiwal online, wejdź na instagram, sprawdź filtry mBanku na instastories i sam cyknij sobie zdjęcie z Jurkiem na scenie ASP!

Dołącz do wydarzenia ASP na 27. Pol'and'Rock Festival.

 

Allegro

Główną atrakcją jest koło młyńskie (dostępne będzie od 28 lipca od godz. 18:00 do 0:00, w pozostałe dni festiwalowe od 12:00 do 22:00.) oraz strefa chill out z prawdziwą tężnią solankową!

Kolejną jest tor przeszkód, czyli miejsce wspólnej zabawy, gdzie można zdobyć gadżety. Animatorzy Allegro będą czekać w godz. 12.00 - 18.00.

Od 29 do 31 lipca między 14.00 a 16.00 Allegro Lokalnie zaprasza do strefy chill out, gdzie zorganizuje bazarek wymiany rzeczy oraz przestrzeń do gier planszowych.

 

Mastercard

Mastercard® nieustannie dokłada starań, abyście każdego roku mogli doświadczać Festiwalu jeszcze bardziej. Pol’and’Rock Festival to wspaniała muzyka i niesamowita atmosfera, którą wszyscy tworzymy. Bawimy się, spotykamy i dużo rozmawiamy. Spotykamy się w nowej rzeczywistości, dlatego Mastercard przygotował dla was wyjątkowy komunikator. Niezależnie od tego, czy będziecie na miejscu, czy nie, to doświadczycie prawdziwych emocje i poczujecie się jeszcze bliżej wszystkich wydarzeń. Podejrzycie na żywo co się dzieje w zakamarkach Festiwalu, porozmawiacie z innymi uczestnikami oraz pokażecie innym jak dobrze znacie to wydarzenie!

Komunikator to nie tylko rozmowy w pokojach tematycznych. To podgląd na żywo z kilkunastu kamer rozmieszczonych w najciekawszych miejscach festiwalu, również takich, do których uczestnicy nie mają dostępu. Bierz udział w quizach, w ten sposób sprawdzisz nie tylko swoją wiedzę, ale również uzyskasz dostęp do wyjątkowych widoków z kamer.

Jeśli jesteś w programie Mastercard Bezcenne® Chwile możesz wymienić swoje punkty na wyjątkowe bilety! Dlaczego są tak wyjątkowe? Bo z tymi biletami zwiedzisz również zaplecze Festiwalu! 

Podejrzyj, co dzieje się na festiwalowym polu. Razem z Mastercard zajrzyj tam, gdzie nie mogą zajrzeć inni! Zobacz, aż 12 niedostępnych dla innych miejsc: https://www.tablica.polandrockfestival.pl/kamery

 

Lidl

Rockowa Wyspa Lidla już po raz 11. zagości na Pol’and’Rock Festival!

Tegoroczny Pol’and’Rock Festival startuje w czwartek, 29 lipca, jednak już od wtorku, 27 lipca na terenie Festiwalu zostanie otwarty polowy sklep sieci – Rockowa Wyspa Lidla. Ten jedyny w swoim rodzaju obiekt będzie do dyspozycji uczestników Festiwalu przez ponad 120 godzin w trakcie trwania wydarzenia.

Lidl będzie czynny we wtorek 27.07 od godziny 12:00 do 20:00, w środę 28.07 od godziny 6:00 całodobowo, aż do niedzieli 01.08 do godziny 12:00. 

Przez ten czas zrobicie zakupy przez całą dobę! Na Rockowej Wyspie Lidla dostępna będzie m.in. szeroka oferta produktów spożywczych, piwo bezalkoholowe, woda i napoje. 

 

Snickers

Podejmij wyzwanie Snickers - sprawdź się na zapadni i zaspokój głód wrażeń! Na pamiątkę zdjęcie z fotobudki i znów jesteś sobą! 

Na głodnych wrażeń uczestników wydarzenia „na żywo” czekać będzie specjalna scena. Wchodząc na platformę, festiwalowicz będzie mógł doświadczyć losowo wybranej atrakcji (np. wystrzału proszku holi, confetti, podmuchu CO2 czy zapadni). Przeżycia pełne emocji gwarantowane!

W samej strefie Snickers® nie zabraknie także innych atrakcji - będzie koło fortuny z gadżetami do wygrania. A wszystkie niezapomniane wrażenia będzie można uwiecznić w fotobudce!

Podejmij wyzwanie Snickers - sprawdź się na zapadni i zaspokój głód wrażeń! Na pamiątkę zdjęcie z fotobudki i znów jesteś sobą!

 

Red Bull

Red Bull dołącza do Festiwalu Pol’and’Rock i dodaje skrzydeł uczestnikom. Podczas 27. Pol’and’Rock Festival nie zabraknie atrakcji przygotowanych przez Red Bulla. Spotkanie z pilotem akrobacyjnym Łukaszem Czepielą, filmy pełne adrenaliny czy zabawa ze specjalnym, świecącym kubkiem. 

Wygraj przelot z pilotem Łukaszem Czepielą w konkursie. Zadanie będzie proste - ściągnij aplikację TikTok, nagraj fajny film, na którym powiesz, czemu to ty masz wygrać ten lot i oznacz Red Bull.

Na terenie Festiwalu przy zakupie 4 RedBulli otrzymasz dedykowany Festiwalowi, świecący kubek!

 

Coca-Cola

Coca-Cola odpala granie z Pol’and’Rock!

Nasz wieloletni partner gra z nami podczas 27. edycji Pol’and’Rock i zapewnia orzeźwienie! To oznacza, że na terenie festiwalu znajdziecie punkty z wodą i napojami firmy Coca-Cola.

To nie pierwszy rok, kiedy możemy liczyć na wsparcie jednej z największych firm napojowych na świecie. W ubiegłych latach współtworzyliśmy specjalne festiwalowe puszki projektu Jurka Owsiaka, bawiliśmy się na dedykowanych strefach oraz otrzymaliśmy ogrom wsparcia dla WOŚP w czasie pandemii COVID-19 i nie tylko. Dziękujemy!

 

Fot. Paweł Krupka

Crunchips

#JestCrunchipsJestImpreza

Baw się na 27. Pol'and'Rock Festival dzięki Crunchips! Crunchips przygotował dla Publiczności Najpiękniejszego Festiwalu Świata konkurs, w którym można było wygrać wejściówki na #PolAndRock2021! 

 

ZOBACZ TEŻ