Partnerzy Festiwalu

Partnerzy

Sprawdźcie, co poza wspaniałymi koncertami czeka na Was na festiwalowym polu! Nasi partnerzy przygotowali dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji! Widzimy się już 30-31 lipca i 1 sierpnia ONLINE na Najpiękniejszej Domówce Świata podczas 26. Pol'and'Rock Festival.

Lech

Lech rozpoczął swoją aktywację "Lechendy zakładają wygraną".

Jest to quiz muzyczny, w którym można wygrać 15000 EKO koszulek zaprojektowanych przez polskich artystów. Wzorów jest aż 10, a jeden z nich stworzył sam Jurek Owsiak! To już kolejny rok, w którym Lech wypuszcza kolekcjonerską puszkę dedykowana festiwalowi Pol’and’Rock. Oprócz tego Lech Music przygotowuje niezwykłą niespodziankę - Lech Music Festiwale Inaczej. We współpracy z Pol'and'Rock oraz innymi festiwalami, 10 topowych polskich artystów stworzy 5 festiwalowych kawałków. Wszystkie utwory znajdą się na limitowanej płycie winylowej. Dzięki zakupie płyty możesz wesprzeć WOŚP.

Więcej szczegółów na www.lech.pl.

 

Play

Oglądaj Pol’and’Rock 2020 bez zużycia gigabajtów! 


Przed nami 70 godzin festiwalowych emocji. Tylko od Ciebie zależy, jak i gdzie będziesz się bawić. Stwórz swoją Najpiękniejszą Domówkę Świata, gdziekolwiek jesteś!

W Play na Kartę korzystając z YouTube, Facebook, Instagram, Messenger i Twitter przez całe lato nie tracisz gigabajtów.
A jeśli przejdziesz do Play, zgarniesz także 100 GB za darmo!


Let’s Play Together!

 

mBank

Po raz kolejny możesz zamówić przepiękną kartę mBanku zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka. Powstała ze wszystkich wspomnień i festiwalowej energii!

Sprawdź na www.mBank.pl/polandrock2020

W tym roku nie chcemy słyszeć, że… znowu nikt nie przyszedł ;) więc Domówkę zacznij od rozmów z wyjątkowymi gośćmi na Akademii Sztuk Przepięknych online.

Oglądaj codziennie rano od 30 lipca do 1 sierpnia i… bądź bogatszy o wyjątkowe sp[email protected] online!

#mBankNaASP

Chcesz być na bieżąco? Wejdź na www.mBank.pl/ASP i dodaj przypomnienie do kalendarza o każdej rozmowie na ASP.

Karta mBank 26. Pol'and'Rock

 

 

Allegro

SMART na RO(C)K od Allegro 

Allegro będzie grało z Pol’and’Rock już po raz 11! W tym roku zapraszamy festiwalowiczów nie do Strefy Allegro, a na stronę www.smartnarock.pl, na której czeka mnóstwo niespodzianek. 

Koszulka Allegro x Jurek Owsiak

Przeżyj Najpiękniejszą Domówkę Świata w świetnym stylu. Zaopatrz się w limitowaną koszulkę zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka i zgarnij usługę Allegro SMART na cały rok! 

Bądź smart i nie płać za dostawy na Allegro przez 365 dni!

Gra SMART MEMO

Zagraj w specjalną wersję gry memory i zgarnij dodatkowy miesiąc darmowych dostaw na Allegro. Zdobądź najlepszy dzienny wynik, a usługa Allegro SMART trafi w Twoje ręce na cały rok!

Odwiedź stronę www.smartnarock.pl i przeżyj Najpiękniejszą Domówkę Świata, gdziekolwiek jesteś!

 

Mastercard

Zgłoś swoją domówkę i weź udział w konkursie Mastercard. Do wygrania 100 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl. Więcej informacji na Mapa Domówek.

Poczuj się jak w Kostrzynie Nad Odrą z Mastercard
Dzięki Mastercard udostępniamy oficjalny komunikator, który sprawi że poczujecie prawdziwy klimat festiwalu, będziecie mogli ze sobą porozmawiać, pochwalić się swoimi aktywnościami, sprawdzić line-up, a także porozmawiać z naszym festiwalowym botem Andrzejem i moderatorami z Pokojowego Patrolu, którzy odpowiedzą na najtrudniejsze pytania.

Baw się jeszcze lepiej z Mastercard
Przenieś swoją domówkę do komunikatora Discord i zawalcz o wspaniałe nagrody ufundowane przez Mastercard:

I - bezcenny pobyt w strefie Organizatora na przyszłorocznym P'N'R

II - transmisje live z 3 ekipami domówek

III - 50 kodów z rabatem 100% na koszulkę z siemashop.pl

IV - 50 kodów z rabatem 50% na koszulkę z siemashop.pl

fot. Szymon Aksienionek 

Lidl

 

Na Najpiękniejszej Domówce Świata nie zabraknie również kolorowego, rockowego Lidla.

Już po raz 10 marka jest obecna na festiwalu. 10 rocznica okazała się jednak dla Lidla nietypowa.

Tym razem zamiast polowego, rockowego sklepu w samym sercu festiwalu w Kostrzynie nad Odrą, Lidl ze swoją kolorową reprezentacją pokaże się w trakcie transmisji online.

 

Snickers i Orbit

Bądź sobą i podziel się uśmiechem!

Głodni wrażeń przed festiwalem? Snickers pomoże Wam być sobą na Najpiękniejszej Domówce Świata. Dodatkowo w konkursie Snickersa możecie zgarnąć wejściówki do studia Pol’and’Rock! A gdy już festiwal nadejdzie, Orbit zadba o Wasze uśmiechy i zaprosi Was do stworzenia Największego Uśmiechu Świata. Bądźmy sobą i podzielmy się ze wszystkimi uśmiechem!

Red Bull

Na początek wspomnimy ubiegłoroczny pokaz lotniczy grupy The Flying Bulls razem z jego bohaterem, pilotem Łukaszem Czepielą, live 30.07 o godz. 19:10.

Następnie, 31.07 o 22:25, o podniebny zawrót głowy, podczas show w tunelu aerodynamicznym, zadba mistrzyni świata juniorów w kategorii freestyle - Maja Kuczyńska.

1.08 do swojego ogrodu zaprosi Was zawodnik BMX Dawid Godziek. O 13:40 będziecie mogli zajrzeć na jego dirt jam.

Skrzydeł podczas transmisji doda Wam Red Bull, także dzięki konkursowi, który w trakcie trwania festiwalu będzie aktywny na stronie www.redbull.pl

Do wygrania Red Bull, koszulka festiwalowa oraz specjalnie zaprojektowany przez Jurka Owsiaka, świecący kubek Red Bulla!

Coca-Cola

Coca-Cola melduje się na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Od ponad 130 lat zapewniają orzeźwienie, dlatego nie mogło ich zabraknąć na naszej Najpiękniejszej Domówce Świata! To już kolejny rok, w którym możemy liczyć na wsparcie Coca-Cola – naszego wieloletniego partnera. W poprzednich edycjach dostępne były limitowane edycje puszek, przygotowane specjalnie na Pol’and’Rock oraz sygnowane strefy, jak np. Sprite Strefa Refreshment. Na nieocenioną pomoc mogliśmy liczyć także podczas trudnego czasu pandemii. Coca-Cola jako pierwsza firma wsparła Fundusz Interwencyjny WOŚP, dzięki któremu do szpitali trafiło ponad 157 kardiomonitorów, wspierających leczenie zarażonych koronawirusem.

Dziękujemy i widzimy się na Najpiękniejszej Domówce Świata!

Fot. Paweł Krupka

ZOBACZ TEŻ