Partnerzy Festiwalu

Partnerzy

Sprawdźcie, co poza wspaniałymi koncertami czeka na Was na festiwalowym polu! Nasi partnerzy przygotowali dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji! Widzimy się już 4-6 sierpnia na 28. Pol'and'Rock Festival na lotnisku Czaplinek-Broczyno!

Lech

Festiwalowa puszka Lecha Premium z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka jest dostępna w sklepach na terenie całej Polski.

 

W ramach loterii prowadzonej przez markę Lech miłośnicy Najpiękniejszego Festiwalu Świata mogą wygrać limitowaną, muzyczną koszulkę z grafiką autorstwa Jurka, która będzie świetną pamiątką z wydarzenia. Aby zagrać o tę i inne koszulki oraz imprezowe, przenośne głośniki, wystarczy wejść na stronę loterialech.pl i wpisać specjalny kod, który znajduje się pod zawleczką lub kapslem piwa Lech.

 

W strefie sprzedażowej Lecha na uczestników Festiwalu będzie czekać wiele nowości. Oprócz flagowych lagerów Lech Premium oraz Lech Free znajdą się w niej najnowsze smaki z portfolio m.in.: Lech Chmiele Cytrusowe, Lech Free 0,0% Chmiele Cytrusowe oraz Lech Free 0,0% Dark Fruits Sour. Marka Kompanii Piwowarskiej we współpracy z Pol’and’Rock Festival przygotowała także specjalne gadżety

 

 

Działania prowadzone przez markę będą miały również charakter ekologiczny. W strefach sprzedażowych pojawią się kubki wielokrotnego użytku z plastiku pochodzącego w 100% z recyklingu. Będzie można je wypożyczyć na czas trwania Festiwalu i zwrócić w dowolnym momencie, a także wziąć udział w akcji “Zaraz Będzie Czysto”.

 

Tradycyjnie już w strefie Sprawdź Promile każdy uczestnik będzie mógł skorzystać z badania profesjonalnym alkomatem i sprawdzić, czy powrót z imprezy do domu będzie bezpieczny.

 

 

Play

Dzięki zapewnionym przez fioletowego operatora atrakcjom wszyscy uczestnicy mogą cieszyć się pozytywną atmosferą festiwalu i bawić się zgodnie z hasłem „Play night & day”!

 

Play zaprasza do swojej fioletowej strefy, gdzie w ciągu dnia na wszystkich odwiedzających czeka „odwrotna” zjeżdżalnia, czyli tor przeszkód, a także gadżety i strefa chill. Wieczorem natomiast operator zaprasza na spektakularne malowanie światłem zarówno indywidualnie, jak i w gronie przyjaciół. Nocą strefa Play tętni życiem za sprawą sceny Red Bull, gdzie DJe dbają o imprezowy nastrój i rozkręcają prawdziwą imprezę.

 

Dzięki specjalnie przygotowanej zadaszonej strefie do ładowania festiwalowicze mogą uzupełnić energię zarówno swoją, jak i swoich smartfonów. Prąd do zasilania urządzeń jest dostarczany dzięki panelom słonecznym, ale na pochmurne dni operator ma także przygotowane rozwiązanie zapasowe, dzięki któremu popularna „ładowarnia” będzie działać niezależnie od pogody. Z kolei najbardziej zagorzali fani czystej energii mogą podpiąć swoje telefony do stanowisk EKO w całości zasilanych przez energię wytwarzaną ze Słońca i wiatru.

 

Tym, którzy nie mogli się doczekać wyjazdu, Play zaproponował udział w konkursie na Instagramie, w którym zadaniem jest pokazanie swojego dziennego i nocnego stylu zabawy. Do relacji warto dodać specjalnie przygotowane przez operatora GIFy, a najbardziej kreatywne zgłoszenie zostanie nagrodzone nowym smartfonem 5G.

mBank

Specjalnie dla fanów festiwalu i kolekcjonerów, mBank przygotował 15 tys. sztuk limitowanej karty płatniczej projektu Jurka Owsiaka. Do karty wykonanej w 85 proc. z plastiku z recyklingu bank dodaje festiwalowe naklejki. Po raz pierwszy dostępna jest również mobilna wersja tej karty. Mogą ją zamówić zarówno obecni, jak i nowi klienci. Szczegóły na www.mBank.pl/polandrock.

 

Na terenie festiwalu znajdzie się także mobilna placówka mBanku. Każdy, kto otworzy w niej konto, otrzyma zestaw gadżetów: koszulkę i worek z grafiką zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka oraz bon na zakupy do Lidla.
 
 
Dzięki ekipie mBanku na miejscu, festiwalowicze będą mogli sobie zrobić zdjęcie z "wirtualnym" Jurkiem Owsiakiem i wydrukować je na pamiątkę. Dodatkowo za udostępnienie fotki w mediach społecznościowych z hasztagiem #FotozJurkiem będą mogli odebrać prezent w strefie banku.
 
Nieodłącznym elementem festiwalu Pol’and’Rock jest Akademia Sztuk Przepięknych, nad którą mecenat bank objął już kolejny raz. W tym roku na ASP pojawi się czternastu gości, a wśród nich goście specjalni mBanku: Kamila Kielar i Piotr Strzeżysz, których życie to podróże.

 

Allegro

Marka Allegro przygotowała dla uczestników wiele atrakcji w swojej strefie. Od lat najpopularniejszym symbolem Festiwalu jest wielkie koło młyńskie Allegro - nie zabraknie go również podczas tegorocznej edycji. Każdy festiwalowicz będzie mógł się nim przejechać i podziwiać panoramę miasteczka z góry. W części relaksu uczestnicy oprócz cienia znajdą również leżaki oraz tężnię z solankową mgiełką, która przyniesie orzeźwienie w upalne dni.

 

Festiwalowicze będą mogli spróbować swoich sił w wielkoformatowych wersjach popularnych gier, takich jak Twister, szachy, chińczyk czy żabki. Ponadto spragnieni rywalizacji uczestnicy mogą wziąć udział w meczu siatkówki plażowej i zgarnąć nagrody przygotowane przez Allegro Lokalnie. Na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa dla dzieci. Nie zabraknie również automatów Allegro One Box, które będą kryły w sobie gadżety, m.in. takie jak: frisbee, skakanki czy powerbanki.

 

Mastercard

 

Mastercard, jako partner technologiczny Festiwalu, zadbał o to, aby uczestnicy nie musieli martwić się o płatności. Na miejscu będzie można zapłacić bezgotówkowo – za pomocą tradycyjnej karty oraz urządzeń mobilnych, w ponad 160 punktach sprzedaży.

 

Na wyjątkowe przeżycia mogą liczyć uczestnicy Programu Mastercard Bezcenne Chwile. Zebrane w Programie punkty, będą mogli wymienić na oryginalne gadżety festiwalowe lub unikatowe pakiety, które pozwolą im zajrzeć za kulisy sceny głównej – osobiście podejrzeć pracę organizatorów, a może nawet uda im się spotkać swoich muzycznych idoli.  

 

Crunchips

 

 W ramach Edycji Limitowanej z okazji 28. Pol'and'Rock Festival pojawiły się dwa nowe smaki Crunchips: Pikantne Barbecue i Soczyste Skrzydełka.

 

ZOBACZ TEŻ