Strefy Partnerów

Partnerzy

Sprawdźcie, co poza wspaniałymi koncertami czeka na Was na festiwalowym polu! Nai partnerzy przygotowali dla Was mnóstwo ciekawych atrakcji! Widzimy się już 2-3-4 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą podczas 24. Pol'and'Rock Festival.

Lech

Leszek Chmielewski kocha dobrą muzykę i pozytywną energię, dlatego już po raz piąty zawita na festiwal w Kostrzynie nad Odrą! W festiwalowym Miasteczku czekaja na Was warsztaty w Kuźni Talentów z udziałem influencerów, malowanie włosów, karaoke czy strefa proszków holi.

Poza warsztatami w Miasteczku Leszka odbędą się także koncerty zespołów, które otrzymały Dziką Kartę Lecha. W Miasteczku pojawi się także Strefa Eko, do której będzie można przynieść plastikowe kubki, aluminiowe puszki czy papier, otrzymując w zamian ekologiczne jabłka, ekonerki i ekopoduszki. Na festiwalu pojawi się także limitowana puszka Lecha na Pol’And’Rock, tym razem stworzona przez samego Jurka Owsiaka.

W Strefie Sprawdź Promile oraz specjalnych punktach w pobliżu parkingów, będziecie mogli sprawdzić trzeźwość za pomocą alkomatu.

Play

Wpadnij do Strefy Play na Pol’and’Rock Festival i poczuj zimową zadymę w środku lata!

Od 7 lat bawimy się wspólnie na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. W tym roku proponujemy prawdziwe szaleństwo – LATO i ZIMĘ w jednym miejscu! Co wybierasz? Śnieg czy słońce, lód czy woda? Może wszystko na raz? W naszej strefie bawisz się, jak lubisz - #PlayYourWay 

Czeka na Ciebie nasza legendarna wodna zjeżdżalnia, udział w animacjach i konkursach. Oprócz tego w tym roku będziesz miał możliwość zabawy w naszej ZIMOWEJ strefie. Zjazd z górki śnieżnej na jabłuszku, lepienie bałwana, bitwa na śnieżki. Wszystkie te atrakcje tylko z PLAY.

Nie zabraknie też gwiazd YouTube’a: RedLipstickMonster, ReZiego, Izaka i Człowieka Wargi, którzy będą towarzyszyć Ci we wszystkich atrakcjach!

Zobacz, jak do tego doszło: playyourway.play.pl i pamiętaj #PlayYourWay!

Allegro

Na każdy festiwal Allegro przygotowuje dla uczestników coś nowego. Nie martwcie się jednak - nie zabraknie kultowego już wielkiego koła, które góruje nad polem. Ale poza tym w festiwalowej ofercie znajdzie się wiele nowych rozrywek, które mają wypełnić czas pomiędzy koncertami. W tym roku Allegro zaprasza do strefy Dotknij Technologii!

Czeka na Was dronowisko, strefa 90 stopni radości w której wykonacie unikalne gify 3D, VRowe kręcenie kilometrów, ElektroTor dla monocykli, elektrycznych hulajnogi, magiczne deskorolki, wspólne malowanie jedynego w swoim rodzaju, festiwalowego Golfa z Szymonem Chwaliszem i Filipem Chajzerem oraz AlleGrawer - grawer na telefon z grafiką z Pol’and'Rock Festival.

Koniecznie sprawdźcie też strefę gadżetów i strefę chillout, w której m.in. naładujecie swój telefon!

Chcesz dojechać z Dworca PKP w pobliże pola festiwalowego? Codziennie w godzinach 12-20 na tej trasie będą krążyć pomarańczowe busy Allegro. Skorzystaj z darmowej podwózki i wygodnie dojedź na pole. Wystarczy, że zrobisz sobie wesołe zdjęcie i opublikujesz z #allegropl

Mastercard

Mastercard już po raz siódmy wspiera Pol'and'Rock Festival. Jedną z atrakcji w strefie Mastercard będzie spotkanie z Iron Man’em, którego gościem specjalnym będzie Jerzy Górski, polski sportowiec, triathlonista, mistrz świata w podwójnym Ironmanie z 1990 r. Górski pokonał nałóg, w ciągu sześciu lat intensywnego treningu osiągnął najwyższy poziom sportowy i ostatecznie sięgnął po mistrzostwo świata. W strefie Mastercard codziennie będą odbywały się inspirujące warsztaty i spotkania z mistrzem świata.

Obecność Jerzego Górskiego na festiwalu zainspirowała Mastercard do zbudowania plenerowej siłowni, sprzężonej z systemem pomiarowym i spektakularną wieżą z ekranów LED. Siłownia będzie składała się z trzech torów – na każdym z nich zostaną umieszczone profesjonalne maszyny, na których uczestnicy festiwalu będą wykonywali ćwiczenia zbliżone do każdej z triathlonowych dyscyplin. Zawody, inaugurowane profesjonalną rozgrzewką, poprowadzoną przez Jerzego Górskiego, będą startować codziennie o godzinie 11:00.

Po rozgrywkach uczestnicy będą mogli zrelaksować się na wygodnych pufach i leżakach w kąciku regeneracji. Zwycięzcy każdorazowej rywalizacji otrzymają  kartę pre-paid zaprojektowaną przez Jurka Owsiaka i zasiloną przez Mastercard kwotą 20 PLN, którą będzie można płacić za zakupy na terenie festiwalowego miasteczka. Do zdobycia będzie aż 1 000 takich kart. W ten sposób Mastercard będzie zachęcał festiwalowiczów do korzystania z wygodnych, szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych na Pol’and’Rock Festival. 

Wśród uczestników sportowej rywalizacji dodatkowo zostaną wyłonione 3 osoby, które otrzymają jedną z bezcennych niespodzianek od Mastercard – te pozostaną tajemnicą aż do momentu ich realizacji. Zawodnicy, którzy ukończą triathlon, będą też mogli wejść w towarzystwie swoich najbliższych na taras widokowy, znajdujący się na dachu pawilonu i tam wspólnie zrobić sobie zdjęcie na tle dużej sceny.

Strefa Mastercard będzie funkcjonowała codziennie w godzinach 9:00-20:00.

Monster Energy Drink

Energetycznego kopa Pol'and'Rock Festival po raz kolejny zapewni Monster! 

Codziennie w strefie Monstera będą odbywać się pokazy FMX utalentowanych riderów oraz pokazy BMX na mini rampie. Warto wziąć na festiwal własny rower i deskę, ponieważ rampa jest otwarta dla każdego festiwalowicza.

W strefie znajdzie się chill zone, gdzie przez już od 1 sierpnia, przez cały dzień będziecie mogli kupić i napić się zimnego Monstera.

Harmonogram pokazów w strefie Monstera znajdziecie tutaj!

Szczegóły na monsterenergy.com/pl/pl/events/polandrock-festival-2018 oraz w social media.

ZOBACZ TEŻ