Zdobądź wejściówkę

Weź udział w Najpiękniejszej Domówce Świata

30.07-1.08 zapraszamy Was na Najpiękniejszą Domówkę Świata, czyli 26. Pol’and’Rock Festival ONLINE. Publiczność będzie mogła liczyć m.in. na koncerty żywo, spotkania z gośćmi Akademii Sztuk Przepięknych i warsztaty. 

 

Wydarzenie realizowane będzie w studiu telewizyjnym w Warszawie, na terenie którego powstanie specjalna przestrzeń z charakterystyczną dla Najpiękniejszego Festiwalu Świata scenografią.  Wciąż mamy dla Was zaproszenia do udziału w poszczególnych wejściach naszego wydarzenia.  

 

Jak zdobyć zaproszenie? Oglądać Domową Orkiestrę i słuchać audycji Zaraz Będzie Ciemno w Antyradio. Co jakiś czas Jurek Owsiak będzie mieć dla Was nowe pytanie. Wśród tych, którzy odpowiedzą poprawnie - będziemy losować zaproszenia. Poprawna odpowiedź to możliwość zdobycia jednego podwójnego zaproszenia. 

 

Ważne informacje:  

 • Do udziału w nagraniu Domowej Orkiestry zapraszamy osoby powyżej 16 roku życia.
 • Każde wejście to kilka godzin nagrania i zabawy na naszym Festiwalu. Ze względu na nagranie - ważne jest, żebyście pojawili się przed swoim wejściem i uczestniczyli w nim do samego końca. 
 • Osobom, którym udało się zdobyć zaproszenie - będziemy wysyłać potwierdzenie i link do wypełnienia formularza, w którym będziemy zbierać wszystkie niezbędne dane do uczestnictwa w wydarzeniu. 
 • W czasie wydarzenia należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa związanych ze stanem epidemicznym. Każdy uczestnik zobowiązany jest do noszenia maseczki ochronnej przez cały czas trwania wydarzenia. 
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w związku z udziałem w konkursie "Wygraj wejściówkę na Pol’and’Rock"

Fundacja WOŚP zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuje, iż:

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja WOŚP z siedzibą przy ul. Dominikańskiej 19c w Warszawie 02-738; tel.: 22 397 78 14;
 2. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących ochrony danych osobowych w Fundacji WOŚP prosimy pisać na adres mailowy [email protected];
 3. Twoje dane osobowe, zawarte w powyższym formularzu, przetwarzane będą:
  Zgody obowiązkowe:
  1. w celu uczestnictwa w konkursie „Wygraj wejściówkę na Pol’and’Rock” oraz publicznego ogłoszenia zwycięzcy – podane zostanie imię i nazwisko (Art. 6 ust 1 pkt. a RODO – na podstawie wyrażonej zgody);
  2. w celu archiwizacji udzielonej zgody (RODO Art. 6 ust 1 pkt. f – prawnie uzasadniony interes administratora);
 4. odbiorcą Twoich danych osobowych mogą być podwykonawcy Fundacji WOŚP, w zakresie świadczonych przez nich usług, w tym informatycznych, zgodnie z podpisanymi umowami. Nie mają oni prawa korzystać z Twoich danych w swoich celach;
 5. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, ani organizacji międzynarodowej.
 6. Twoje dane osobowe przetwarzane będą przez nas przez czas określony przepisami prawa związanymi z celami przetwarzania danych, jednak nie dłużej niż 6 lat od końca roku, w którym odbył się konkurs (pkt 3 lit a, b). W przypadku zapisania do newslettera, dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody (pkt 3 lit c, d).
 7. posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych, oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie chyba, że istnieją dla nas ważne prawnie uzasadnione podstawy, które są nadrzędne wobec Twoich interesów, praw i wolności;
 8. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
 9. podanie danych jest dobrowolne, jednak bez nich nie możesz uczestniczyć w konkursie.
 10. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ani w formie profilowania.
Chcesz bawić się z nami na Najpiękniejszej Domówce Świata? Daj znać! Jeśli chcesz przyjechać ze znajomymi - koniecznie wpisz to w pole poniżej.
ZOBACZ TEŻ