Kto zagra

Line-up Pol'and'Rock 2021 już wkrótce!

 

Zaczynamy intensywną pracę nad formułą wydarzenia, jego dźwiękami i przy tym co będzie się dziać na miejscu. Artyści są cały czas w pogotowiu, jednak nie wiemy jeszcze, czy w tych warunkach uda się zrealizować wszystkie zaplanowane występy. Pewne jest, że widzimy się w dniach 29-31 lipca i że tradycyjnie w czwartek o godz. 15:00 orkiestra zagra “Glory, glory, alleluja”, a Pan Roman Polański, ostatni zawiadowca stacji Żary, odgwiżdże start festiwalu. Wiemy także, że na koniec czerwca odbędą się Eliminacje do Pol’and’Rock Festival, w czasie których wyłonimy kilka zespołów, które na festiwalu zagrają. Wszystkie aktualności dotyczące wydarzenia przedstawiać będziemy na naszych stronach i w moim codziennym programie Domowa Orkiestra. Chcemy dać przykład innym organizatorom festiwali, że można działać, ale trzeba to robić odpowiedzialnie! 

 

Jurek Owsiak 

 

 

Przedstawiamy muzycznych gości 27 edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

 

 

 

Nieustająco trwają prace nad naszym spotkaniem na Najpiękniejszym Festiwalu Świata. Pracujemy nad naszym wspólnym bezpieczeństwem tak samo jak pracujemy nad reżyserią dźwięków, których wspólnie wysłuchamy. Poniżej prezentujemy listę wspaniałych artystów którzy już rok temu powiedzieli nam - jeżeli będzie okazja i jeżeli będziemy wszyscy bezpieczni - to nie możemy się doczekać spotkania!

Aktualnie rozmawiamy z zaprzyjaźnionymi artystami z Polski i zagranicy i bardzo uważnie przyglądamy się możliwościom zaproszenia ich na Najpiękniejszy Festiwal Świata. Pierwszą gwiazdą Pol'and'Rock 2021 jest Dżem! 

 

Lotnisko Makowice-Płoty. Fot. Łukasz Widziszowski

 

 

 

ZOBACZ TEŻ