Jak dojechać na Festiwal?

Jak dojechać na Festiwal?

Pojawił się nowy wpis. Odśwież stronę aby go zobaczyć

piątek, 26 lipiec 2019
21:52

Tablica przyjazdów do stacji Kostrzyn http://bit.ly/TablicaPrzyjazdowKostrzyn

Tablica odjazdów ze stacji Kostrzyn http://bit.ly/TablicaOdjazdowKostrzyn

 

Bilety możesz kupić na: 

21:50

Dodatkowe pociągi Intercity z Kostrzyna do takich miast jak między innymi Warszawa Wschodnia, Katowice, Białystok, Gdynia Główna. Czytaj więcej! 

wtorek, 23 lipiec 2019
12:59

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE: Ruszyła sprzedaż biletów na specjalne pociagi dla mieszkańców województwa kujawsko - pomorskiego na Festiwal Pol'and'Rock do Kostrzyna uruchomione przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego oraz Arriva.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

piątek, 19 lipiec 2019
11:17

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE: W tym roku Koleje Wielkopolskie z inicjatywy Marszałka Województwa Wielkopolskiego uruchamiają pociągi specjalne na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą. Bezpośredni pociąg z Poznania do Kostrzyna pojedzie 31 lipca, natomiast wróci 4 sierpnia. 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

czwartek, 18 lipiec 2019
00:47

POLREGIO: Ruszyła sprzedaż biletów na pociągi Przewozów Regionalnych, które zostaną uruchomione na Pol'and'Rock Festiwal 2019. Więcej informacji! 

Kup bilet https://kup.biletyregionalne.pl/polandrock 

 

Zachęcamy do zakupu biletów w opcji „tam i z powrotem” dzięki czemu możecie zaoszczędzić czas. Bilet na drogę powrotną najlepiej wydrukuj (niestety telefon w czasie długiej podróży może się rozładować i nie będziesz mógł/mogła pokazać go konduktorowi). 

00:39

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: Można już kupić bilet na pociąg Kolei Mazowieckich na Pol'and'Rock Festival. Więcej informacji!

piątek, 12 lipiec 2019
18:52

Ministerstwo Infrastruktury opublikowało informację, że jeszcze dzisiaj na stronie https://portalpasazera.pl mają pojawić się rozkłady jazdy pociągów na Pol'and'Rock Festival. Sprzedaż biletów na dodatkowe pociągi rusza 17 lipca.

 

Czytaj więcej na stronie ministerstwa! 

15:43

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE: Trzy specjalne pociągi pojadą z Gdyni do Kostrzyna nad Odrą, by dowieźć uczestników tegorocznego festiwalu Pol'and'Rock. Pociągi pojadą przez Słupsk, Koszalin, Stargard i Gryfino. Dodatkowo w czasie festiwalu kursować będzie kolejny pociąg ze Słupska do Kostrzyna.

 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. 

czwartek, 11 lipiec 2019
18:08

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE: Koleje Mazowieckie uruchomią specjalne połączenie, dzięki któremu uczestnicy Pol’and’Rock Festival będą mogli wygodnie dojechać z Warszawy do Kostrzyna nad Odrą i wrócić. Pociąg będzie zestawiony z 8 wagonów piętrowych Bombardier i lokomotywy EU-47 TRAXX.

 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

13:03

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE:  Samorząd województwa kujawsko-pomorskiego wraz z przewoźnikiem Arriva uruchamiają specjalne pociągi dla mieszkańców regionu. 

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

wtorek, 9 lipiec 2019
16:35

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE: Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uruchomione zostaną dodatkowe pociągi z województwa zachodniopomorskiego na 25. Pol'and'Rock Festival! Uzgodniono już rozkład jazdy wszystkich pociągów!

Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ.

środa, 26 czerwiec 2019
13:28

BERLIN: Pociągi NEB przywiozą gości z Berlina!

Od środy do niedzieli pociągi przewoźnika NEB będą jeździły między Berlinem a Kostrzynem nad Odrą w podwójnej trakcji. Oprócz tego w nocy z soboty na niedzielę podstawiony zostanie dodatkowy pociąg z Kostrzyna nad Odrą do Berlina o godzinie 2:30.

00:16

00:15

ŚWIDNICA: Jeśli jesteś mieszkańcem Świdnicy i chciałbyś przybyć na Pol’and’Rock Festiwal to właśnie prezydent miasta Pani Beata Moskal-Słaniewska przygotowała autobusy, które będą zabierać chętnych za symboliczną odpłatnością. Nie tylko z miasta, ale także z powiatu. 

 

Więcej informacji https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/ze-swidnicy-na-polandrock-festiwal-autobusem 

środa, 19 czerwiec 2019
13:23

niedziela, 16 czerwiec 2019
11:52

Województwo wielkopolskie będzie współorganizatorem dodatkowych przewozów kolejowych dla uczestników tegorocznego festiwalu Pol'And'Rock w Kostrzynie nad Odrą – zapowiedziała Anna Parzyńska-Paschke, rzecznik prasowy marszałka województwa wielkopolskiego.

 

Więcej informacji https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/wielkopolskie-uruchomi-polaczenia-na-polandrock-mazowieckie-rozwaza-92344.html 

piątek, 14 czerwiec 2019
13:26

Bank Podróży już wystartował! Wstaw ogłoszenie i znajdź osoby, z którymi przyjedziesz na 25. Pol'and'Rock Festival! http://bankpodrozy.polandrockfestival.pl

 

Więcej informacji: https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/przyjedzcie-razem-na-polandrock-festival-2019 

 

13:21

Swoje transportowe wsparcie dla uczestników Festiwalu zaoferowali marszałkowie województw: lubuskiego, pomorskiego i zachodniopomorskiego. 

 

Więcej informacji: https://polandrockfestival.pl/aktualnosci/transportowe-wsparcie-marszalkow 

 

13:20

Jeśli masz możliwość przyjechania autokarem lub busem - odezwij się na [email protected]. Dla wszystkich przewoźników będziemy mieć specjalny parking.

13:19

 

W tym roku Przewozy Regionalne nie planują uruchamiać całego szeregu pociągów specjalnych dla uczestników festiwalu Pol'And'Rock. PKP Polskie Linie Kolejowe opublikowały na łamach Portalu Pasażera rozkład jazdy pociągów na okres od 9 czerwca do końca sierpnia. W grafiku połączeń, inaczej niż w latach ubiegłych, nie pojawiły się pociągi kategorii musicRegio pozwalające dostać się na doroczny festiwal muzyczny w Kostrzynie nad Odrą ze wszystkich regionów Polski oraz wrócić do domów po zakończeniu koncertów.

 

Więcej informacji: https://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/polandrock-woodstock-z-duzo-skromniejsza-oferta-polregio--92113.html 

 

ZOBACZ TEŻ